Чемпіонат України U-9. Підсумки турніру

07 лютого

1/4 плей-оф (9-16 місце)

ФК «Гірник» – ДМФК «Вікторія» – 0:5

ДЮСШ №1-«Кривбас-84» – ДЮСШ №2-«Чайка» – 0:5

ДЮФК «Лідер» – ФК «Відрадний» – 0:0 (після с.п – 1:2)

ДЮСШ «Темп» – ФК «Гопри» – 3:1

1/4 плей-оф (1-8 місце)

ДЮСШ №25-«Legion XXI» – ДЮФК «Фортуна» – 4:7

КДЮСШ №12 – «Академія НФК «Ураган» – 4:1

ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» – 0:3

ДЮСШ м. Бердянськ – ДЮСШ м. Вугледар – 1:5

Матчі за 9-12 місце

ДМФК «Вікторія» – ДЮСШ «Темп» – 0:2

ДЮСШ №2-«Чайка» – ФК «Відрадний» – 2:0

Матчі за 5-8 місце

ДЮСШ №25-«Legion XXI» – ДЮСШ м. Бердянськ – 8:1

«Академія НФК «Ураган» – ФСК «Іллічівець» – 2:3

1/2 плей-оф

ДЮФК «Фортуна» – ДЮСШ м. Вугледар – 2:3

КДЮСШ №12 – ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» – 7:2

Матчі за 13-16 місце

ФК «Гірник» – ФК «Гопри» -:+

ДЮСШ №1-«Кривбас-84» – ДЮФК «Лідер» -:+

8 лютого

Матч за 15 місце

ФК «Гірник» – ДЮСШ №1-«Кривбас-84» -:-

Матч за 13 місце

ФК «Гопри» – ДЮФК «Лідер» – 3:1

Матч за 11 місце

ДМФК «Вікторія» – ФК «Відрадний» – 1:0

Матч за 9 місце

ДЮСШ «Темп» – ДЮСШ №2-«Чайка» – 8:3

Матч за 7 місце

ДЮСШ м. Бердянськ – «Академія НФК «Ураган» – 4:1

Матч за 5 місце

ДЮСШ №25-«Legion XXI» – ФСК «Іллічівець» – 0:1

Матч за 5 місце

ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» – ДЮФК «Фортуна» – 2:5

Фінал

КДЮСШ №12 – ДЮСШ м. Вугледар – 5:2

За результатами змагань було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращий бомбардир (22 голи):

Артем Сокол (КДЮСШ №12, м. Харків)

Найкращий воротар:

Андрій Криса (ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал», м. Львів)

Найкращий гравець команди:

ЦСДЮМ «Олімп» (м. Кривий Ріг): Шевченко Денис 

«Локомотив» (м. Кривий Ріг): Іванченко Олександр

ДЮСШ №4 (м. Кривий Ріг): Дмитро Лі

ФК «Гірник» (м. Кривий Ріг): Арсеній Ємельянов

ДЮСШ №1-«Кривбас-84» (м. Кривий Ріг): Кирило Удовиченко

ДЮФК «Лідер» (м. Червоноград): Назар Сінчук 

ФК «Гопри» (м. Гола Пристань): Артем Сенчин 

ФК «Відрадний» (м. Київ): Олександр Солом’яний 

ДМФК «Вікторія» (смт. Авангард): Ілля Романюк 

ДЮСШ №2-«Чайка» (м. Дніпро): Святослав Сердюковський

ДЮСШ «Темп» (м. Вінниця): Кирило Голошивець 

«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ): Денис Андрейчук 

ДЮСШ м. Бердянськ: Олександр Ліхолат 

ДЮСШ №25-«Legion XXI» (м. Київ): Іван Капранов 

ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ): Владислав Райлян 

ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» (м. Львів): Устим Пітула 

ДЮФК «Фортуна» (м. Христинівка): Ренат Висоцький

ДЮСШ м. Вугледар: Адам Гурам

КДЮСШ №12 м. Харків: Артем Сокол

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!