Чемпіонат України U-9. Результати другого ігрового дня

У Кривому Розі триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків першого дня турніру та усі пари команд, які змагатимуться між собою в 1/4 фіналу.

Група А

6 лютого

ДЮСШ №4 – ДЮСШ №25-«Legion XXI» – 2:7

ДЮФК «Лідер» – КДЮСШ №12 – 2:7

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮФК «Лідер»
(м. Червоноград)

 

2-7

4-1

0-4

6

12

3

3

2

КДЮСШ №12
(м. Харків)

7-2

 

12-0

2-5

21

7

6

2

3

ДЮСШ №4
(м. Кривий Ріг)

1-4

0-12

 

2-7

3

23

0

4

4

ДЮСШ №25-«Legion XXI»
(м. Київ)

4-0

5-2

7-2

 

16

4

9

1

Група Б

6 лютого

ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ №1-«Кривбас-84» – 7:0

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ №1-«Кривбас-84»
(м. Кривий Ріг)

 

0-2

0-7

0

9

0

3

2

ДЮСШ м. Бердянськ

2-0

 

1-2

3

2

3

2

3

ФСК «Іллічівець»
(м. Чорноморськ)

7-0

2-1

 

9

1

6

1

Група В

6 лютого

«Локомотив» – ДЮСШ м. Вугледар – 0:11

ДЮСШ м. Вугледар – ФК «Відрадний» – 6:1

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ м. Вугледар

 

6-1

11-0

17

1

6

1

2

ФК «Відрадний»
(м. Київ)

1-6

 

5-1

6

7

3

2

3

«Локомотив»
(м. Кривий Ріг)

0-11

1-5

 

1

16

0

3

Група Г

ДЮСШ «Темп» – «Академія НФК «Ураган» – 2:3

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ «Темп»
(м. Вінниця)

 

2-3

1-2

3

5

0

3

2

«Академія НФК «Ураган»
(м. Івано-Франківськ)

3-2

 

2-1

5

3

6

1

3

ДМФК«Вікторія»
(смт. Авангард)

2-1

1-2

 

3

3

3

2

Група Д

ФК «Гірник» – ДЮФК «Фортуна» – 1:10

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ №2-«Чайка» м. Дніпро

 

4-3

0-4

4

7

3

2

2

ФК «Гірник»

м. Кривий Ріг

3-4

 

1-10

4

14

0

3

3

ДЮФК «Фортуна»

м. Христинівка

4-0

10-1

 

14

1

6

1

Група Е

6 лютого

ЦСДЮМ «Олімп» – ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» – 0:17

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ЦСДЮМ «Олімп» м. Кривий Ріг

 

0-17

0-12

0

29

0

3

2

ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал»

м. Львів

17-0

 

4-1

21

1

6

1

3

ФК «Гопри» м. Гола Пристань

12-0

1-4

 

13

4

3

2

 

«Стикові матчі»

6 лютого

1/8 плей-оф

ДЮСШ №25 - «LegionXXI»– ФК «Гірник» - 13:0

КДЮСШ №12 – ДЮСШ №1-«Кривбас-84» – 10:2

ФСК «Іллічівець» – ДЮФК «Лідер» – 3:0

ДЮСШ м. Бердянськ – ДЮСШ «Темп» – 4:1

ДЮСШ м. Вугледар – ФК «Гопри» – 4:1

ФК «Відрадний» – ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» – 1:5

«Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ №2-«Чайка» 6:4

ДМФК«Вікторія» – ДЮФК «Фортуна» 1:4

7 лютого

1/4 плей-оф ( 9-16 місце)

ФК «Гірник» – ДМФК «Вікторія» матч №1

ДЮСШ №1-«Кривбас-84» – ДЮСШ №2-«Чайка» матч №2

ДЮФК «Лідер» – ФК «Відрадний» матч №3

ДЮСШ «Темп» – ФК «Гопри» матч №4

1/4 плей-оф (1-8 місце)

ДЮСШ №25-«Legion XXI» – ДЮФК «Фортуна» матч №5

КДЮСШ №12 – «Академія НФК «Ураган» матч №6

ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» матч №7

ДЮСШ м. Бердянськ – ДЮСШ м. Вугледар матч №8

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 2 6
2 Титан (Покровське) 1 1
3 ХІТ (Київ) 1 1
4 Енергія (Львів) 2 0

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!