Чемпіонати України (U-17). Перша ліга. Підсумки змагань

З листопада 2019 року по лютий 2020 за підсумками трьох турів визначився чемпіон України серед команд Першої ліги у категорії U-17.

Вирішальним у битві за чемпіонство став поєдинок у рамках третього туру, який проходив у Черкасах. В очній зустрічі зійшлися «Угорники» з Івано-Франківщини та львівська КІВС «Енергія-2». Перемогу з результатом 5:2 святкувала команда з Прикарпаття, що допомогло їй за додатковими показниками посісти підсумкове перше місце.

Пропонуємо вашій увазі загальну таблицю змагань:

 


 

Назва команд

1

2

3

4

5

6

7

   Очки

1

ФК «Угорники»

 

6:6

5:2

2:3

3:3

10:0

7:1

14:6

5:5

12:3

3:2

9:1

9:3

28

2

КІВС «Енергія»-2

6:6

2:5

 

1:7

3:3

4:1

9:4

3:0

8:6

3:2

3:2

7:2

7:1

28

3

«Темп-ЗАЕС»

3:2

3:3

7:1

3:3

 

2:1

1:2

2:2

7:1

3:2

2:2

2:3

3:1

25

4

КДЮСШ «Барса»

0:10

1:7

1:4

4:9

1:2

2:1

 

6:4

2:12

2:4

2:1

6:4

3:1

15

5

Рогатинська ДЮСШ ІФОР

14:6

5:5

0:3

6:8

2:2

7:1

4:6

2:12

 

4:2

0:3

3:1

6:2

14

6

КДЮСШ-1 «Дніпро»

3:12

3:2

2:3

2:3

2:3

2:2

4:2

1:2

2:4

3:0

 

4:1

7:1

13

7

ДЮСШ Шполянська ОТГ

1:9

3:9

2:7

1:7

3:2

1:3

4:6

1:3

1:3

2:6

1:4

1:7

 

3

За підсумками змагань було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращий воротар:
Артем Рожков (КДЮСШ «Барса» м. Шостка)

Найкращий гравець захисного плану:
Артем Голованов («Темп-ЗАЕС» м. Енергодар)

Найкращий гравець атакувального плану:
Мар’ян Гурячков (КІВС «Енергія» м. Львів)

Найкращий бомбардир:
Максим Вишиванюк (ФК «Угорники» с. Угорники)

Найкращий гравець:
Ернест Романчук (ФК «Угорники» с. Угорники)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!