Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 10-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 10-го туру Юнацької Екстра-ліги.

8 лютого

ДЮФК «Надія-Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 В. Гронський, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

МФК «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – ФСК «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ-Роздільна)
Арбітри:
 В. Дзюра, І. Гуранець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

9 лютого

ДЮФК «Надія-Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 В. Гронський, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

МФК «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – ФСК «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ-Роздільна)
Арбітри:
 В. Дзюра, І. Гуранець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: В. Самков (Рівне)

КІВС «Енергія» (Львів) – «Збірна команда Харківської області»
Арбітри:
 Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

10 лютого

КІВС «Енергія» (Львів) – «Збірна команда Харківської області»
Арбітри:
 А. Кузьмін, А. Ножкін (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 28
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 10 21
4 ІнБев (Житомир) 10 17
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Енергія (Львів) 10 10
7 Сокіл (Хмельницький) 10 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 9 5
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 10 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 4 12
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4 12
3 Володимир (Тиврів) 5 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 6
5 Продексім-2 (Херсон) 5 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 4 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!