Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 7-го та перенесені поєдинки 1-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 7-го та перенесені зустрічі 1-го туру Юнацької Екстра-ліги.

7-й тур

21 грудня

«Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 Д. Куций, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

22 грудня

«Збірна команда Харківської області» – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
Арбітри:
 С. Ващук, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

КІВС «Енергія» (Львів) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) 
Арбітри:
 Я. Сторожук, А. Ножкін (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

23 грудня

КІВС «Енергія» (Львів) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) 
Арбітри:
 Т. Козак, Н. Лизан (обидва – Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

29 грудня

ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 В. Гронський, Т. Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

30 грудня

ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

1-й тур

27 грудня

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

28 грудня

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ФСК «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ)
Арбітри:
 Орест Дуцяк (Дрогобич), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 16
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 2 6
3 Володимир (Тиврів) 3 6
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!