Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 13 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 13 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

7 березня.

ДЮСШ-4 (U-16) Рівне – «Футзал-Дніпро» (U-16) Дніпро
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу:  Ю. Веремчук (Рівне)

8 березня.

ДЮСШ-4 (U-16) Рівне – «Футзал-Дніпро» (U-16) Дніпро
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу:  Ю. Веремчук (Рівне)

9 березня.

«Іллічівець» (U-16) Чорноморськ – Збірна Харківської області (U-16)
Арбітри:
О. Ткач, Є. Докучаєв (обидва – Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Чорноморськ)

10 березня.

«Іллічівець» (U-16) Чорноморськ – Збірна Харківської області (U-16)
Арбітри:
Є. Докучаєв, О. Ткач (обидва – Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Чорноморськ)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (U-16) Енергодар – «Енергія-Інтер» (U-16) Львів
Арбітри:
О. Мардар, Ю. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Ураган» (U-16) Івано-Франківськ – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) .
Арбітри:
Я. Вовчок, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

11 березня.

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (U-16) Енергодар – «Енергія-Інтер» (U-16) Львів
Арбітри:
О. Мардар, Ю. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Ураган» (U-16) Івано-Франківськ – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) .
Арбітри:
В. Гронський, Я. Вовчок (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ) 

Іконка PDFpryznachennya_13_tur_chempyonat_yuel_sezonu_2017-18_rr.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!