Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 2 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 2 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

17 листопада.

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – збірна Харківської області U-16
Арбітри: П. Кравцов, В. Дзюра (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів)  – «Сокіл» U-16 (Хмельницький)
Арбітри: Б. Кіндій (Розділ), В. Болізюк (Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

18 листопада.

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – збірна Харківської області U-16
Арбітри: П. Кравцов, В. Дзюра (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів)  – «Сокіл» U-16 (Хмельницький)
Арбітри: Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва - Львів)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ)
Арбітри:
О. Мардар, Є. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ)
Арбітри:
І. Литвиненко (Кривий Ріг), І. Андрєєв (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

19 листопада.

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ)
Арбітри:
О. Мардар, Є. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ)
Арбітри:
І. Дудінов, І. Андрєєв (обидва - Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро) 

Іконка PDFpryznachennya_ii_tur_chempyonat_yuel_-_2017-18.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!