Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 3 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 3 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

24 листопада

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
С. Подворний, М. Куцак (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: О. Бондар (Хмельницький)

25 листопада

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
 М. Куцак, С. Данелюк (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: О. Бондар (Хмельницький)

24 листопада

Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)
Арбітри:
Д. Чумак, Д. Куций (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

25 листопада

Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)
Арбітри:
Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

24 листопада

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)
Арбітри:
Є. Докучаєв, О. Ткач (обидва – Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Одеса)

25 листопада

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)
Арбітри:
Є. Докучаєв, О. Ткач (обидва – Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Одеса)

25 листопада

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
М. Слободянюк (Вінниця), В. Дзюра (Рівне)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

26 листопада

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
П. Липецький, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ) 

Іконка документу Microsoft Officepryznachennya_iii_tur_chempyonat_yuel_u-16_-_2017-18_rr.doc

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!