Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 3 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 3 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

24 листопада

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
С. Подворний, М. Куцак (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: О. Бондар (Хмельницький)

25 листопада

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
 М. Куцак, С. Данелюк (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: О. Бондар (Хмельницький)

24 листопада

Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)
Арбітри:
Д. Чумак, Д. Куций (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

25 листопада

Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)
Арбітри:
Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

24 листопада

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)
Арбітри:
Є. Докучаєв, О. Ткач (обидва – Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Одеса)

25 листопада

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)
Арбітри:
Є. Докучаєв, О. Ткач (обидва – Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Одеса)

25 листопада

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
М. Слободянюк (Вінниця), В. Дзюра (Рівне)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)

26 листопада

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
П. Липецький, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ) 

Іконка документу Microsoft Officepryznachennya_iii_tur_chempyonat_yuel_u-16_-_2017-18_rr.doc

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 16
2 ХІТ (Київ) 6 15
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 6 10
6 Сокіл (Хмельницький) 6 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 7 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 6 1
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 6
2 Рятувальник (Ромни) 1 3
3 Володимир (Тиврів) 2 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 2 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 1 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!