Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 4 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 4 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

1 грудня.

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ)
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – збірна Харківської області U-16
Арбітри:
С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Ю. Жмурко (Хмельницький)

2 грудня.

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ)
Арбітри:
П. Кравцов, В. Дзюра (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – збірна Харківської області U-16
Арбітри:
С. Подворний, Д. Божко (обидва – Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Ю. Жмурко (Хмельницький)

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ)
Арбітри:
Б. Кіндій (Розділ), Я. Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 

«Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
І. Дудінов, І. Андреєв (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

3 грудня.

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ)
Арбітри:
І. Якимишин, В. Болізюк (обидва – Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів) 

«Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар)
Арбітри:
І. Дудінов, І. Андреєв (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро) 

Іконка документу Microsoft Officepryznachennya_4_tur_chempyonat_yuel_-_2017-18_onovleno.doc

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 18
2 Енергія (Львів) 6 16
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 ХІТ (Київ) 6 12
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 6 6
6 ІнБев (Житомир) 6 4
7 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 4
9 АФФК Суми (Суми) 6 4
10 Сокіл (Хмельницький) 6 4
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!