Юнацька Екстра-ліга (U-16): результати 2 туру + ВІДЕО

17-19 листопада відбулись матчі 2 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16). Пропонуємо Вашій увазі результати поєдинків.

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – «Сокіл» U-16 (Хмельницький) – 1:1 (по пенальті – 2:3)
Голи:
Артишко (9) – Грицьків (38 – автогол)
Попередження: Романчукевич (7), О. Максимець (13), Грицьків (14) – Чекирда (25), Омарі (25)

«Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – «Сокіл» U-16 (Хмельницький) – 2:1
Голи:
Романчукевич (7), Тимців (23) – Чекирда (26)

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – Збірна Харківської області U-16 – 1:2
Голи:
Тютюрай (4) – Харченко (14), Гранкін (31)

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – Збірна Харківської області U-16 – 1:1 (по пенальті – 1:3)
Голи:
Панкратій (6) – Ковальчук (13 – автогол)
Попередження: Дяченко (9)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – 0:1
Гол:
Ременюк (3)
Попередження: Шейко (13)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – 2:4
Голи:
Марков (10), Колосов (14) – Семенченко (5, 24, 27), Палиця (21)

«Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – 1:1 (по пенальті – 2:3)
Голи:
Мовчан (13) – Титов (3)
Попередження: Британ (21), Дичук (32)

«Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – 1:9
Голи:
Черниш (14) – Русин (2, 25, 26), Дичук (16), Попівняк (18), Ткачук (24), Британ (28), Титов (29), Мехін (32) 
Попередження: Попівняк (8)

Пропонуємо Вашій увазі розклад матчів 3 туру.

24 листопада. 14.30.
«Сокіл» U-16 (Хмельницький
) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)

25 листопада. 10.00.
«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)

24 листопада. 16.30.
Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)

25 листопада. 12.30.
Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)

24 листопада. 16.45.
«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)

25 листопада. 11.00.
«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)

25 листопада. 12.00.
«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар)

26 листопада. 10.00.
«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар)

Турнірна таблиця за підсумками двох турів. 

Іконка PDFturnirna_tablycya_yuel_onovleno_.pdf

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!