Юнацька Екстра-ліга (U-16): результати 3 туру

24-26 листопада були зіграні матчі 3 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16). Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

24 листопада.

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 6:3
Голи:
Первєєв (8), Барабаш (11), Чикерда (13, 21, 25), Хмиз (32) – Черниш (18, 30, 32)
Попередження: Хмиз (26), Чикерда (28)

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – 0:2
Голи:
Рівицький (27), Тіцький (31)
Попередження: Танков (14) – Панкратій (32)

Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – 2:0
Голи:
Харченко (23), Савенко (31)

25 листопада.

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – 2:4
Голи:
Деркач (11, 32) – Малиновський (2), Панкратій (5), Рибіцький (25), Тіцький (32)
Попередження: Стоєв (5)

«Сокіл» U-16 (Хмельницький) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – 3:2
Голи:
Первєєв (12, 22), Омарі (13) – Кузнецов (13), Новак (25)
Попередження: Омарі (10), Хмиз (30) – Бородій (28)

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – 5:1
Голи:
Титов (2), Дичук (9), Мехін (15), Русин (19, 23) – Колосов (13)
Попередження: Колосов (22)

Збірна Харківської області U-16 – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів) – 0:0 (по пенальті – 1:3)
Попередження:
Савенко (18) – Романчукевич (9)
На 9-й хвилині Татьянко (зб. Харківської обл.) не реалізував 6-метровий

26 листопада.

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – 3:1
Голи:
Русин (16, 23), Британ (32) – Лущан (9)
Попередження: Німащук (20), Британ (22) – Колосов (9), Галуцький (20)

Пропонуємо Вашій увазі турнірну таблицю змагань (див. у документі нижче). 

Іконка PDFturnirna_tablycya_yuel_3_tur_onovleno.pdf

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!