Юнацька Екстра-ліга (U-16): результати матчів 9 туру + ТАБЛИЦЯ

З 2 по 4 лютого відбулись матчі 9 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16). Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних поєдинків.

2 лютого.

Збірна Харківської області U-16 – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – 2:1
Голи:
Осмоловський (6), Баначанський (32) – Тіцький (28)
Попередження: Осмоловський (14), Топалов (27)

3 лютого.

Збірна Харківської області U-16 – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – 5:2
Голи:
Нагнойний (18), Осмоловський (20), Луньов (27), Омельченко (27), Багачанський (32) – Тіцький (27, 30)
Попередження: Омельченко (27) – Крук (27)

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – 4:3
Голи:
Роїк (24), Дичук (24), Русин (27), Титов (31) – Черниш (17), Новак (26, 31)
На 26-й хвилині Мовчан («Футзал-Дніпро») не реалізував 10-метровий.
На 30-й хвилині Новак («Футзал-Дніпро») не реалізував 10-метровий.

«Ілічівець» U-16 (Чорноморськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – 8:2
Голи:
Семенченко (2), Деркач (4, 10), Палиця (8), Проскуровський (17), Смивін (18), Бабілов (28), Сіротопов (31) – Колосов (9, 26)

4 лютого.

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро) – 5:2
Голи:
Дичук (6), Мехін (9), Русин (11), Титов (24), Роїк (29)
Попередження: Попівняк (20)

«Ілічівець» U-16 (Чорноморськ) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – 5:1
Голи:
Деркач (3, 15, 19), Палиця (11), Сіротопов (25) – Лущай (10)
Попередження: Бобошко (9)

Поєдинки між командами ДЮСШ «Спортлідер+» U-16 (Хмельницький) та «Енергія-Інтер» U-16 (Львів) перенесені на пізніший термін.

Пропонуємо Вашій увазі турнірну таблицю Юнацької Екстра-ліги (U-16) після 9 туру. 

Іконка PDFturnirna_tablycya_yuel_onovleno_.pdf

Список дисциплінарних санкцій після 9 туру. 

Іконка PDFdyscyplinarni_sankciyi_onovleno_.pdf

Прес-служба Асоціації футзалу України 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!