Чемпіонат України U-9. Розклад матчів

З 25 по 28 лютого у Дніпрі відбудуться матчі чемпіонату України U-9. Пропонуємо вашій увазі перелік учасників та розклад змагань.

Перелік учасників:

ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)
«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ)
«Темп-ЗАЕС-Продексім» (м. Енергодар, Запорізька обл.)
ФК «Іста»-ДЮСШ №7 (м. Дніпро)
«Чайка» (м. Дніпро)
«Степне-Колос» (с. Заповітне, Запорізька обл.)
ДЮСШ «Юність» (м. Лозова, Харківська обл.)
ДЮСШ «Дніпро-80» (м. Черкаси)

Календар матчів:

25 лютого

ФК «Іста»-ДЮСШ №7 – «Чайка»
ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ «Дніпро-80»
«Темп-ЗАЕС-Продексім» – «Степне-Колос»
ФК «Іста»-ДЮСШ №7 – ДЮСШ «Юність»
«Чайка» – «Степне-Колос»
«Темп-ЗАЕС-Продексім» – ДЮСШ «Дніпро-80»
ДЮСШ «Юність» – ФСК «Іллічівець»

26 лютого

«Академія НФК «Ураган» – «Чайка»
ДЮСШ «Дніпро-80» – «Степне-Колос»
«Темп-ЗАЕС-Продексім» – ФК «Іста»-ДЮСШ №7
«Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ «Юність»
ФСК «Іллічівець» – «Степне-Колос»
ДЮСШ «Дніпро-80» – ФК «Іста»-ДЮСШ №7
«Академія НФК «Ураган» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»

27 лютого

ДЮСШ «Юність» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»
«Степне-Колос» – ФК «Іста»-ДЮСШ №7
«Чайка» – ФСК «Іллічівець»
ДЮСШ «Дніпро-80» – «Академія НФК «Ураган»
ФСК «Іллічівець» – ФК «Іста»-ДЮСШ №7
«Чайка» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»
«Степне-Колос» – «Академія НФК «Ураган»
ДЮСШ «Юність» – ДЮСШ «Дніпро-80»
ФСК «Іллічівець» – «Академія НФК «Ураган»

28 лютого

«Степне-Колос» – ДЮСШ «Юність»
«Чайка» – ДЮСШ «Дніпро-80»
«Темп-ЗАЕС-Продексім» – ФСК «Іллічівець»
ФК «Іста»-ДЮСШ №7 – «Академія НФК «Ураган»
ДЮСШ «Юність» – «Чайка»

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!