Чернівецька «Буковина» – володар Кубка України (U-13)

З понеділка по четвер у Кам`янці-Подільському проходили поєдинки Кубка України  (U-13). У рамках останнього ігрового дня команди визначили остаточний розподіл місць на турнірі. Пропонуємо вашій увазі результати вирішальних поєдинків.  

Матч за 15 місце

«Фортуна» (Христинівка) – МДЮСШ (Новий Буг) – 7:1
Голи: Бричко (2), Король (3, 3, 16), Коваленко (14, 17), Фомін (28) – Лясковський (1) 
Попередження: Бричко (20) 

Матч за 13 місце

«Юність-Базис» (Умань) – ДЮСШ (Васильківка) – 1:4
Голи: Будченко (13) – Сеневик (2, 16), Воскобойник (12), Буабдаллах (28) 

Матч за 11 місце

«Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:2
Голи: Ганик (5), Тиж (19), Тимощук (27) – Герук (16, АГ), Федик (28)
Попередження: Герук (4), Тимощук (24) 

Матч за 9 місце

ДЮСШ № 2 (Луцьк) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 3:1
Голи: Поліщук (19), Хомич (21), Яценюк (28) – Тиж (12)
Попередження: Поліщук (21) – Тимощук (20)

Матч за 7 місце

«Мегаполіс» (Запоріжжя) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 0:3
Голи: Дзюін (10), Сакара (10), Антипов (24)

Матч за 5 місце

«Олімп» (Сміла) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – 5:2
Голи: Лісовий (1, 7), Зайченко (2), Пасічніченко (27, ДП,  28) – Толок (17), Чумак (28)
Попередження: Борисенко (19) 

Матч за 3 місце

«Гопри-Продексім» (Гола Пристань) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 8:2
Голи: Загородній (8, 10, 15), Овчінніков (9), Райчук (14, 17), Ніколенко (18), Іваненко (28) – Лисенко (17, пен, 18) 

Фінал

«Буковина» (Чернівці) – «Таврія» (Василівка) – 3:1
Голи: Сімков (1, 28, Мороз (17) – Демченко (2)
Попередження: Таріца (15)

Також визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращі гравці у командах:

Денис Кожедуб (МДЮФК м. Новий Буг)
Назар Коваленко (ДЮФК «Фортуна» ) 
Віталій Лавренко («Юність-Базис»)
Кирило Лисаченко (ДЮСШ смт. Васильківка) 
Богдан Редушко (ДЮФК «Надія Прикарпаття») 
Дмитро Федик («Академія НФК «Ураган») 
Захар Хамелюк («Фортеця»)
Вадим Поліщук (ДЮСШ №2)
Руслан Волосян («Олімп») 
Дмитро Чумак («Темп-ЗАЕС-Продексім»)
Данило Бевз («Спортлідер»)
Іван Жаданов («Гопри-Продексім») 
Павло Поштар («Буковина»)
Назар Мартиненко («Таврія»)
Артем Сидоренко («Мегаполіс»)
Микола Сакара (ФСК «Іллічівець»)

Найкращий бомбардир:
Максим Дмухайлов («Іллічівець», 9 голів)

Найкращий воротар:
Сергій Белоусов («Таврія»)

Найкращий гравець:
Станіслав Мороз («Буковина»)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!