Фестиваль футзалу U-7/U-8. Розклад матчів

З 25 по 28 лютого у Дніпрі відбудуться матчі Фестивалю футзалу U-7/U-8. Пропонуємо вашій увазі перелік учасників та розклад змагань.

Перелік учасників:

ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)
Академія НФК «Ураган»-2011 (м. Івано-Франківськ)
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011 (м. Енергодар, Запорізька обл.)
«Турбо» (м. Дніпро)
Академія НФК «Ураган»-2012 (м. Івано-Франківськ)
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012 (м. Енергодар, Запорізька обл.)
ДЮФК «Фортуна» (м. Христинівка, Черкаська обл.)
ФК «Локомотив» (м. Одеса)

Календар матчів:

25 лютого
ФСК «Іллічівець» – ФК «Локомотив»
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011 – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012

26 лютого

«Академія НФК «Ураган»-2011 – «Академія НФК «Ураган»-2012
ФК «Локомотив» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012
ДЮФК «Фортуна» – ФСК «Іллічівець»
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011 – «Турбо»
ФСК «Іллічівець» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012
ДЮФК «Фортуна» – «Чайка»
ФК «Локомотив» – «Турбо»
«Академія НФК «Ураган»-2011 – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011

27 лютого

«Академія НФК «Ураган»-2012 – ФСК «Іллічівець»
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012 – «Турбо»
ДЮФК «Фортуна» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011
ФК «Локомотив» – «Академія НФК «Ураган»-2011
ФСК «Іллічівець» – «Турбо»
«Академія НФК «Ураган»-2012 – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011
ДЮФК «Фортуна» – ФК «Локомотив»
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012 – «Академія НФК «Ураган»-2011

28 лютого

«Академія НФК «Ураган»-2011– ДЮФК «Фортуна»
«Турбо» – «Академія НФК «Ураган»-2012
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011 – ФСК «Іллічівець»
«Турбо» – «Академія НФК «Ураган»-2011
«Академія НФК «Ураган»-2012 – ФК «Локомотив»
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012 – ДЮФК «Фортуна»
ФСК «Іллічівець» – «Академія НФК «Ураган»-2011
«Темп-ЗАЕС-Продексім»-2011 – ФК «Локомотив»
«Турбо» – ДЮФК «Фортуна»
«Академія НФК «Ураган»-2012 – «Темп-ЗАЕС-Продексім»-2012

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!