Кубок України (U-10): результати матчів другого дня та розклад трансляцій третього

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів другого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

1 жовтня

КДЮСШ «Барса-1» (Шостка) – ДЮСШ м. Лозова – 4:3
КДЮСШ «Барса-2011» (Шостка) – «Ringroup» (Мелітополь) – 0:12
КДЮСШ «Барса-2» (Шостка) – КІВС «Енергія» (Львів) – 0:5
«ІнБев Junior» (Житомир) – КДЮСШ «Барса-1» (Шостка) – 4:8
КДЮСШ «Барса-2011» (Шостка) – ДЮСШ м. Лозова – 2:10
КДЮСШ «Барса-2» (Шостка) – «Ringroup» (Мелітополь) – 0:13
«ІнБев Junior» (Житомир) – КІВС «Енергія» (Львів) – 5:2
КДЮСШ «Барса-2011» (Шостка) – КДЮСШ «Барса-1» (Шостка) – 0:11

Турнірна таблиця доступна за посиланням.

2 жовтня

10:00. КДЮСШ «Барса-2» (Шостка) – ДЮСШ м. Лозова
11:00. КІВС «Енергія» (Львів) – КДЮСШ «Барса-1» (Шостка)
12:00. КДЮСШ «Барса-2011» (Шостка) – КДЮСШ «Барса-2» (Шостка)
13:00. «ІнБев Junior» (Житомир) – «Ringroup» (Мелітополь)
14:00. КДЮСШ «Барса-2» (Шостка) – «Барса-1» (Шостка)
15:00. КІВС «Енергія» (Львів) – «Ringroup» (Мелітополь)
16:00. «ІнБев Junior» (Житомир) – ДЮСШ м. Лозова

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!