Кубок України (U-12). Підсумки третього ігрового дня та розклад трансляцій вирішальних матчів

Пропонуємо вашій увазі результати матчів третього ігрового дня та розклад трансляцій поєдинків заключного дня Кубка України U-12, який триває у Шостці.

Півфінал «Кубка Престижу». «Барса»-2007 (Шостка) – ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – 2:0 (0:0)

Голи: Мотякін (17, 21)

Півфінал «Кубка Престижу». КДЮСШ № 12 (Харків) – «ІнБев-Junior» (Житомир) – 0:0 (0:0). Пенальті – 1:2

Півфінал. «Явір-Олімп» (Сміла) – SC «179» (Київ) – 2:0 (0:0)
Голи: Мироненко (14)
Попередження: Рябий (10)

Півфінал. «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – Збірна Південного регіону – 0:5 (0:3)
Голи: Жаданов (2, 3, 15), Лагола (14), Іваненко (24)

Фінал Кубка «За волю до перемоги». «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Барса»-2008 (Шостка– 0:5 (0:3)
Голи: Ставінчук (3, 13), Коробейник (10, 18), Кайнара (21)

Матч за 7 місце. ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – КДЮСШ № 12 (Харків) – 1:8 (0:5)
Голи: Осадчий (24) – Новіков  (5, 11), Сосєдка (6), Кузнецов (8), Козьменко (9), Шевченко (15), Моргун (18), Наконечний (22)

Матч за 3 місце. SC «179» (Київ) – «Іллічівець-Продексім»  1:1 (1:1). Пенальті – 3:1
Голи:
 Маховський (12) – Дмухайлов (7)
Попередження: Їжаківський (22)

18 квітня

08.30. Фінал «Кубка за волю до перемоги». «Барса»-2008 (Шостка) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро)
09.20. Фінал «Кубка Престижу». «Барса»-2007 (Шостка) – «ІнБев-Junior» (Житомир)
10.10. Фінал. «Явір-Олімп» (Сміла) – Збірна Південного регіону 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 15 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!