Кубок України (U-15). Результати першого ігрового дня + календар турніру

У Дніпрі триває Кубок України серед юнаків 2003-2004 років народження. До вашої уваги результати першого ігрового дня та повний календар турніру.

Учасники:

  1. МФК «Футзал-Дніпро» (м. Дніпро)
  2. «ХФК ІБЦ» (м. Ірпінь, Київська обл.)
  3. СК «Газовик» (м. Донець, Харківська обл.)
  4. ДЮСШ «Васильківка» (с. Васильківка, Дніпропетровська обл.)
  5. «Темп-ЗАЕС-Продексім» (м. Енергодар, Запорізька обл.)
  6. ДЮСШ «Окни» (смт. Окни, Одеська обл.)
  7. СДЮШОР №2 (м. Кропивницький)
  8. ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)
  9. ДЮСШ №7-«Океан» (м. Дніпро)
  10. «Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ)

Календар ігор та результати матчів, що відбулися

Група А

26 лютого

МФК «Футзал-Дніпро» – ДЮСШ «Васильківка» – 12:0

ДЮСШ «Васильківка» – «ХФК ІБЦ» – 1:6

«ХФК ІБЦ» – СК «Газовик» – 3:1

27 лютого

МФК «Футзал-Дніпро» – «ХФК ІБЦ»

СК «Газовик» – ДЮСШ «Васильківка»

СК «Газовик» – МФК «Футзал-Дніпро»

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

МФК «Футзал-Дніпро»

(м. Дніпро)

 

 

 

12-0

12

0

3

2

2

«ХФК ІБЦ»

(м. Ірпінь)

 

 

3-1

6-1

9

2

6

1

3

СК «Газовик»

(м. Донець)

 

1-3

 

 

1

3

0

3

4

ДЮСШ «Васильківка»

(с. Васильківка)

0-12

1-6

 

 

1

18

0

4

Група Б

26 лютого

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – СДЮШОР №2 – 0:5

27 лютого

ДЮСШ «Окни» – «Темп-ЗАЕС-Продексім»

ДЮСШ «Окни» – СДЮШОР №2

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«Темп-ЗАЕС-Продексім»

(м. Енергодар)

 

 

0-5

0

5

0

3

2

ДЮСШ «Окни»

(смт. Окни)

 

 

 

0

0

0

2

3

СДЮШОР №2

(м. Кропивницький)

5-0

 

 

5

0

3

1

Група В

26 лютого

ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ №7-«Океан» – 10:0

ДЮСШ №7-«Океан» – «Академія НФК «Ураган» – 2:12

27 лютого

«Академія НФК «Ураган – ФСК «Іллічівець»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ФСК «Іллічівець»

(м. Чорноморськ)

 

10-0

 

10

0

3

2

2

ДЮСШ №7-«Океан»

(м. Дніпро)

0-10

 

2-12

2

22

0

3

3

«Академія НФК «Ураган»

(м. Івано-Франківськ)

 

12-2

 

12

2

3

1

Стикові матчі

28 лютого

1/4 фіналу

1 місце Групи А – друге найкраще ІІІ місце (матч №1)

Перше найкраще ІІІ місце – 2 місце Групи А (матч №2)

1 місце Групи Б – 2 місце Групи В (матч №3)

1 місце Групи В – 2 місце Групи Б (матч №4) 

Матч за 9 місце

1/2 фіналу

Переможець матчу №2 – переможець матчу №3

Переможець матчу №1 – переможець матчу №4

1 березня

Матчі за 5-8 місця

Переможений матчу №1 – переможений матчу №4

Переможений матчу №2 – переможений матчу №3

Матч за 3 місце

Матч за 7 місце

Матч за 5 місце

Фінал

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!