Кубок України U-9. Підсумки турніру.

Завершився Кубок України серед дитячо-юнацьких команд 2009-10 р.н., який тривав у Вінниці. До вашої уваги результати двох останніх змагальних днів.

20 грудня

ДЮСШ «Тиврів» – «Локомотив» – 2:1 (спорткомплекс «СКА»)

РДЮСШ м. Бар – МФК «Вінниця»-AutoRia-2 – 2:1 (спорткомплекс «СКА»)

МФК «Вінниця»-AutoRia–«Темп-ЗАЕС-Продексім» – 1:1 (2:1 – після с.п) (спорткомплекс «СКА»)

ДЮСШ м. Роздільна – МФК «Дунаївці» – 2:0 (спорткомплекс «СКА»)

ФСК «Іллічівець» – «Рочин»-ДЮСШ-1 – 1:0 (спорткомплекс «Нокаут»)

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1 – ДЮФК «Лідер» – 1:1 (2:1 – після с.п) (спорткомплекс «Нокаут»)

«Академія НФК «Ураган» – КДЮСШ «Освіта» – 2:0 (спорткомплекс «Нокаут»)

 «Прем’єр-Нива» – ДМФК «Вікторія-Авангард» – 6:1 (спорткомплекс «Нокаут»)

«Локомотив» – МФК «Дунаївці» – 0:2 (спорткомплекс «СКА»)

МФК «Вінниця»-AutoRia-2 – «Темп-ЗАЕС-Продексім» – 0:5 (спорткомплекс «СКА»)

ДЮСШ «Тиврів» – ДЮСШ м. Роздільна – 1:0 (спорткомплекс «СКА»)

РДЮСШ м. Бар – МФК «Вінниця»-AutoRia – 0:4 (спорткомплекс «СКА»)

МФК «Дунаївці» – «Темп-ЗАЕС-Продексім» – 3:1 (спорткомплекс «СКА»)

«Локомотив» – МФК «Вінниця»-AutoRia-2 – 3:1 (спорткомплекс «СКА»)

ДЮФК «Лідер» – КДЮСШ «Освіта» – 1:6 (спорткомплекс «СКА»)

«Рочин»-ДЮСШ-1 – ДМФК «Вікторія-Авангард» – 2:2 (1:0 – після с.п) (спорткомплекс «СКА»)

ФСК «Іллічівець» – «Прем’єр-Нива» – 1:2 (спорткомплекс «СКА»)

«Академія НФК «Ураган» – «Дніпро-80»-КДЮСШ-1 – 4:0 (спорткомплекс «СКА»)

21 грудня

ДЮСШ м. Роздільна – РДЮСШ м. Бар – 2:0 (спорткомплекс «Нокаут»)

ДЮСШ «Тиврів» – МФК «Вінниця»-AutoRia – 1:3 (спорткомплекс «СКА»)

ДМФК «Вікторія-Авангард» – ДЮФК «Лідер» – 0:3 (спорткомплекс «СКА»)

КДЮСШ «Освіта» – «Рочин»-ДЮСШ-1 – 6:1 (спорткомплекс «Нокаут»)

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1 – ФСК «Іллічівець» – 0:2 (спорткомплекс «Нокаут»)

Фінал. «Академія НФК «Ураган» – «Прем’єр-Нива» – 1:1 (2:3 – після с.п) (спорткомплекс «Нокаут»)

Окрім того, було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращий гравець кожної з команд-учасниць:

МФК «Вінниця»-AutoRia-2 (м. Вінниця) – Дамір Протопопов

«Локомотив» (м. Подільськ, Одеська обл.) – Максим Коровін

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (м. Енергодар, Запорізька обл.) – Олександр Покідін

МФК «Дунаївці» (м. Дунаївці, Хмельницька обл.) – Данило Суховерко

РДЮСШ м. Бар (Вінницька обл.) – Іван Юзвенко

ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.) – Владислав Косяк

ДЮСШ «Тиврів» (м. Гнівань, Вінницька обл.) – Валентин Соколенко

МФК «Вінниця»-AutoRia (м. Вінниця) – Артем Іванов-Попіль

ДМФК «Вікторія-Авангард» (м. Одеса) – Олександр Бурлака

ДЮФК «Лідер» (м. Червоноград, Львівська обл.) – Назар Різник

«Рочин»-ДЮСШ-1 (м. Червоноград, Львівська обл.) – Ілля Конів

КДЮСШ «Освіта» (м. Херсон) – Родіон Чихун

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1 (м. Черкаси) – Михайло Яковенко

ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.) – Владислав Райлян

«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ) – Сергій Кучера

«Прем’єр-Нива» (м. Вінниця) – Роман Ковальов

Найкращий воротар:

«Прем’єр-Нива» – Іван Стасюк

Найкращий бомбардир:

«Академія НФК «Ураган» – Олег Корнукій (10 м’ячів)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!