11-12 травня у Києві відбудеться Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України

Цими вихідними у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ пройдуть матчі Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України, в якому візьмуть участь 8 найкращих команд турніру.

Пропонуємо вашій увазі підсумки жеребкування та розклад матчів.

Група Пилипа Орлика

ЗОШ №10 (Івано-Франківськ)
НВК №19 (Рівне)
Чернігівський колегіум №11 (Чернігів)
Гімназія «Міленіум» №318 (Київ)

Група Петра Сагайдачного

НВК №14 (Кам’янець-Подільський)
ЗОШ №35 (Краматорськ)
ЗОШ №4 (Первомайськ)
СЗОШ №54 (Дніпро)

11 травня

Група Пилипа Орлика

10:00. ЗОШ №10 – Гімназія «Міленіум» №318
10:30. НВК №19 – Чернігівський колегіум №11
11:00. ЗОШ №10 – Чернігівський колегіум №11
11:30. НВК №19 – Гімназія «Міленіум» №318
12:00. ЗОШ №10 – НВК №19
12:30. Чернігівський колегіум №11 – Гімназія «Міленіум» №318

Група Петра Сагайдачного

13:00. НВК №14 – СЗОШ №54
13:30. ЗОШ №35 – ЗОШ №4
14:00. НВК №14 – ЗОШ №4
14:30. ЗОШ №35 – СЗОШ №54
15:00. НВК №14 – ЗОШ №35
15:30. ЗОШ №4 – СЗОШ №54

12 травня

10:00. 4 ПО – 3 ПС
10:30. 3 ПО – 4 ПС
11:00. 2 ПО – 1 ПС
11:30. 1 ПО – 2 ПС
12:00. Матч за 7-ме місце
12:30. Матч за 5-те місце
13:00. Матч за 3-тє місце
13:40. Фінал

Прес-служба Асоціації футзалу України  

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 16
2 ХІТ (Київ) 6 15
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 6 10
6 Сокіл (Хмельницький) 6 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 7 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 6 1
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 6
2 Рятувальник (Ромни) 1 3
3 Володимир (Тиврів) 2 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 2 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 1 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!