Команда Коростенського колегіуму виграла обласний фінал ШФЛУ

Минулих вихідних вісім шкільних команд розігрували звання чемпіона Житомирської області для визначення свого представника у наступному етапі ШФЛУ.

Участь в обласному етапі турніру взяли команди Черняхівської гімназії, Тетерівської ЗОШ, Чуднівського ліцею, Новоград-Волинської ЗОШ №2, Попільнянського ліцею, Коростенського міського колегіуму та житомирські ЗОШ №5 і ЖМГГ №23. Спочатку команди-учасниці обласного фіналу відіграли матчі групового етапу за підсумками яких до півфіналу кваліфікувалися дві команди Житомира, Новоград-Волинської ЗОШ №2 та Коростенського міського колегіуму. Волею жереба житомиряни зійшлись в очному протистоянні, де сильнішою з рахунком 3:0 виявилася команда ЖМГГ №натомість у іншому півфіналі для визначення переможця довелось пробивати пенальті, адже основний час школярі Новограда-Волинського та Коростеня завершили внічию 3:3. Шестиметрові удари влучніше виконували учні Коростенського міського колегіуму, які й здобули путівку до вирішального матчу обласного фіналу.

У вирішальному поєдинку обійшлося без пенальті: дублі Карпенка та Ктітора забезпечили впевнену перемогу коростенцям з рахунком 4:1, а у матчі за третє місце команда Новоград-Волинської ЗОШ №2 не відчула гідного опору у матчі з житомирською ЗОШ №5 – тріумф гостей з результатом 5:0. Переможець та призери обласного фіналу ШФзЛ були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та кубками, а учні Коростенського міського колегіуму окрім перемоги на обласному фіналі ШФзЛ, вибороли путівку до регіонального етапу Шкільної футзальної ліги України.

Огляд матчу за 3 місце

Огляд фінальної зустрічі

Джерело: офіційний сайт Асоціації футзалу Житомирської області

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!