Команда школи №27 виграла перший стиковий матч у парі Чернівецька область – Івано-Франківська область

Всеукраїнські змагання «Шкільна футзальна ліга України»

Стиковий етап. Перший матч.

Чернівецька область – Івано-Франківська область

ЗОШ № 27 (Чернівці) 4-2 (2-2) ЗОШ № 6 (Долина)  

м. Чернівці, спортивний зал ЗОШ № 27

Арбітри: Шестопалов Павло, Мороз Сергій

Голи: Батюк Андрій (5), Таріца Олександр (6), Скакун Олег (24, 29) – Бугаєв Артем (13), Гуменів Максим (14)

Рахунок в серії: 1-0

У залі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 відбувся перший стиковий матч Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2015-2016 років між переможцями обласних змагань Чернівецької та Івано-Франківської областей. У першій стиковій битві зійшлись збірна ЗОШ № 27 м.Чернівці та команда загальноосвітньої школи № 6 м.Долина.

Матч проходив цікаво і напружено, а вболівати за своїх приїхали батьки юних спортсменів з Прикарпаття та батьки місцевих спортсменів.

Необхідно відзначити, що гра проходила за переваги буковинських школярів. Вони створили багато небезпечних моментів і повели у рахунку 2:0. Проте до кінця першого тайму суперники забили два голи і на перерву команди пішли за рахунку 2:2.

Другий тайм проходив за аналогічним сценарієм  - безліч гольових моментів з боку чернівецьких школярів і тільки два забитих голи у ворота долинян. У підсумку - 4:2, перемога за буковинськими школярами. Але переможець визначиться за підсумками двох зустрічей за тиждень. Тому тільки після матчу-відповіді на Прикарпатті стане відома команда-переможець, яка візьме участь у Всеукраїнському фіналі в Києві у квітні. 

        

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!