Шкільна футзальна ліга України: результати матчів групового етапу

У Києві стартував Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України. Нагадаємо, що до вирішальної стадії змагань пробились шістнадцять найкращих команд з усієї України, які протягом двох ігрових днів боротимуться за звання найкращої шкільної футзальної команди нашої країни.

У перший ігровий день відбулись матчі групового етапу. Перед тим, як перейти до результатів, нагадаємо склади груп.

Група Пилипа Орлика
1. СШ №1 (Івано-Франківськ)
2. Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська область)
3. Глибоцький ліцей (Чернівецька область)
4. Олександрійський колегіум (Кіровоградська область)

Група Богдана Хмельницького
1. НВК № 10 (Бердичів, Житомирська область)
2. ЗОШ № 2 (Кобеляки, Полтавська область)
3. Фізико-математична гімназія № 17 (Вінниця)
4. ЗОШ № 17 (Біла Церква, Київська область)

Група Петра Сагайдачного
1. НВК № 26 (Рівне)
2. Бобровицька гімназія (Чернігівська область)
3. Великоберезнянська гімназія (Закарпатська область)
4. ЗОШ № 5 (Слов'янськ, Донецька область)

Група Івана Мазепи
1. ТСШ № 29 (Тернопіль)
2. ЗОШ № 1 (Біляївка, Одеська область)
3. ЗОШ № 2 (Ратне, Волинська область)
4. ЗОШ № 47 (Херсон)

Пропонуємо Вашій увазі результати матчів групового раунду Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України, які відбувались у «Зеленому» та «Синьому» залах спорткомплексу ЦСК ЗСУ.

"Зелений" зал
Глибоцький ліцей (Чернівецька обл.) – Колегіум (Олександрія)  0:0
СШ № 1 (Івано-Франківськ) – Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська обл.) 1:1
 НВК № 10 (Бердичів) - ЗОШ № 2 (Кобеляки) 4:0
ФМГ № 17 (Вінниця) - ЗОШ № 17 (Біла Церква) 2:2
СШ № 1 (Івано-Франківськ) - Глибоцький ліцей (Чернівецька обл.) 1:1
Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська обл.) - Колегіум (Олександрія) 0:2
НВК № 10 (Бердичів) - ФМГ № 17 (Вінниця) 2:0
ЗОШ № 2 (Кобеляки)- ЗОШ № 17 (Біла Церква) 0:0
СШ № 1 (Івано-Франківськ) - Колегіум (Олександрія) 5:3
Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська обл.) - Глибоцький ліцей (Чернівецька обл.) 0:8
НВК № 10 (Бердичів) - ЗОШ № 17 (Біла Церква) 0:2
ЗОШ № 2 (Кобеляки) - ФМГ № 17 (Вінниця) 0:4

"Синій" зал 
НВК № 26 (Рівне) - Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.) 1:0
Великоберезнянська гімназія (Закарпатська обл.) - ЗОШ № 5 (Слов'янськ) 1:0
ТСШ № 29 (Тернопіль) - ЗОШ № 1 (Біляївка) 6:1
ЗОШ № 2 (Ратне) - ЗОШ № 47 (Херсон) 2:4
НВК № 26 (Рівне) - Великоберезнянська гімназія (Закарпатська обл.) 2:1
Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.) - ЗОШ № 5 (Слов'янськ) 1:1
ТСШ № 29 (Тернопіль) - ЗОШ № 2 (Ратне) 2:1
ЗОШ № 1 (Біляївка) - ЗОШ № 47 (Херсон)  0:7
НВК № 26 (Рівне) - ЗОШ № 5 (Слов'янськ) 1:1
Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.) - Великоберезнянська гімназія (Закарпатська обл.) 0:1
ТСШ № 29 (Тернопіль) - ЗОШ № 47 (Херсон) 0:5
ЗОШ № 1 (Біляївка) - ЗОШ № 2 (Ратне) 0:4

Підсумкові турнірні таблиці виглядають наступним чином.

Група Пилипа Орлика

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Глибоцький ліцей

3

1

2

0

9-1

5

2

СШ № 1 (Івано-Франківськ)

3

1

2

0

7-5

5

3

Колегіум (Олександрія)

3

1

2

0

5-5

4

4

Царичанська ЗОШ

3

0

1

2

1-11

1

Група Богдана Хмельницького

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

НВК № 10 (Бердичів)

3

2

0

1

6-2

6

2

ЗОШ № 17 (Біла Церква)

3

1

2

0

4-2

5

3

ФМГ № 17 (Вінниця)

3

1

1

1

6-4

4

4

ЗОШ № 2 (Кобеляки)

3

0

1

2

0-8

1

Група Петра Сагайдачного

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

НВК № 26 (Рівне)

3

2

1

0

4-2

7

2

Великоберезнянська гімназія

3

2

0

1

3-2

6

3

ЗОШ № 5 (Слов’янськ)

3

0

2

1

2-3

2

4

Бобровицька гімназія

3

0

1

2

1-3

1

Група Петра Мазепи  

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ЗОШ № 47 (Херсон)

3

3

0

0

16-2

9

2

ТСШ № 29 (Тернопіль)

3

2

0

1

8-7

6

3

ЗОШ № 2 (Ратне)

3

1

0

2

7-6

3

4

ЗОШ № 1 (Біляївка)

3

0

0

3

1-17

0

У неділю, 14 травня, відбудуться вирішальні матчі турніру. Пропонуємо Вашій увазі їх розклад.

"Зелений" зал 
Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська обл.) – ЗОШ № 2 (Кобеляки)
Колегіум (Олександрія) – ФМГ № 17 (Вінниця)
СШ № 1 (Івано-Франківськ) – ЗОШ № 17 (Біла Церква)
Глибоцький ліцей (Чернівецька обл.) – НВК № 10 (Бердичів)
Матч за 15 місце
Матч за 11 місце
Матч за 7 місце

"Синій" зал
Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.) – ЗОШ № 1 (Біляївка)
ЗОШ № 5 (Слов’янськ) – ЗОШ № 2 (Ратне)
Великоберезнянська гімназія (Закарпатська обл.) – ТСШ № 29 (Тернопіль)
НВК № 26 (Рівне) – ЗОШ № 47 (Херсон)
Матч за 13 місце
Матч за 9 місце
Матч за 5 місце
Матч за 3 місце
Фінал. Матч за 1 місце
Нагородження

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!