Шкільна футзальна ліга України: СШ №2 – переможець зонального етапу на Дрогобиччині

Відбірковий етап Шкільної футзальної ліги України стрімко котиться просторами країни. Змагання масово відбуваються в різних куточках України, Львівщина не стала винятком. Дрогобицька команда з СШ №2 стала переможцем зонального етапу, і тепер боротиметься за найвищі місця у Львові, де відбудеться наступний етап змагань.

Зональний етап шкільної футзальної ліги в Дрогобичі відкрив голова федерації міні-футболу (футзалу) Дрогобиччини Микола Лук’янченко, який привітав учасників змагань від себе, а також від президента Асоціації футзалу Львівщини Мирослава Хом’яка. З вітальним словом до учасників також виступив заступник Миколи Лук’янченка Роман Проць та директор місцевої ДЮСШ імені Івана Боберського Іван Файчак.

Головний суддя зонального етапу Орест Дуцяк дав початок одноколовому турніру, за результатами якого переможцем зони стала команда СШ №2 Дрогобича, яка й виборола путівку на обласний етап, що відбудеться незабаром у Львові.

Результати матчів:

СШ №2 (м. Дрогобич) – ЗОШ №3 (м. Трускавець) - 3:0
СШ №2 (м. Дрогобич) – ЗОШ (смт. Меденичі) - 3:1
ЗОШ (смт. Меденичі) - – ЗОШ №3 (м. Трускавець) - 0:5

Нагадаємо, кожного року, починаючи з вересня, діти п’ятих класів у своїх регіонах визначають чемпіона, який і їде на всеукраїнський фінал. Чемпіона регіону визначають спершу на шкільному, а вже потім на районному, міському та всеукраїнському рівнях. 

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Львівщини

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!