Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України. Представляємо учасників. Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.)

Прес-служба Асоціації футзалу України продовжує знайомити любителів футзалу з командами-учасницями Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. На черзі – представлення команди Бобровицької гімназії (м. Бобровиця, Чернігівська обл.).

Бобровицька гімназія

Бобровицька  гімназія була створена в 2004 році. Мета навчального закладу-виховання і розвиток обдарованих дітей, збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу дітей.

Директор школи-Литвин Тетяна Миколаївна, заступник директора з науково-методичної роботи - Ющенко Наталія Олексіївна, заступник з навчальної роботи -  Наконечна Надія Миколаївна, з виховної - Баринова Лариса Іванівна.

Велика увага приділяється розвитку  фізичної культури і спорту. На базі гімназії працює дитячо-юнацька спортивна школа, яку відвідують переможці обласної футзальної ліги.

За період навчання в ДЮСШ юні гімназисти побували на всеукраїнських іграх у Львові, Ужгороді, Брюховичах, Житомирі, Нетішині, Дубні, Славутичі, Конотопі, Білгород-Дністровському, Чернігові, Ніжині, де були призерами змагань. У лютому цього року команда взяла участь в кубку України з футзалу в м. Хмельницькому, де зайняла 8 місце. У минулому році хлопці зайняли 4 місце в місті Рапла (Естонія), де взяли участь у міжнародному турнірі.

У липні 2017  планується поїздка в місто Албена (Болгарія).

Непогану гру демонструють Назар Лисенко, Назарій Білановський, Дмитро Чабан, Олександр Никонець, Дмитро Макарчук.

Прес-служба Асоціації футзалу України 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!