Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України. Представляємо учасників. ЗОШ № 5 (Слов'янськ)

Прес-служба Асоціації футзалу України продовжує знайомити любителів футзалу з командами-учасницями Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. На черзі – представлення команди ЗОШ № 5 (Слов'янськ).

ЗОШ № 5 (Слов’янськ, Донецька область)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області – це школа, якій 70 років. З 1968 року вона носить статус школи з поглибленим вивченням математики.

Серед спортивних досягнень – перемоги в міських змаганнях з волейболу – 7 років поспіль, зі стрільби – 5 років поспіль,  в міських та зональних змаганнях «Олімпійське лелеченя» - 6 років поспіль та 2 роки – призери обласних змагань, «Веселі старти» - 4 роки поспіль.

Футбольні   команди в школі існували завжди. Вони мали перемоги на міському рівні, але перемога подібного рівня – перша. Цікаво, що більшість членів команди – учні математичного класу, яким під силу і наука, і спорт. Представники команди – учні творчі. Окрім футболу свій час вони присвячують спортивній боротьбі, малюванню, бальним танцям.

Керівництво школи, що наполегливість, завзятість, відчуття підтримки у команді, прагнення до перемоги стануть гарним стартом та запорукою  подальших звершень юних спортсменів.

Директор - Вікторія Волосухіна.  
Вчитель фізкультури - Сергій Бочаров.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!