«Cherkasy Cup» (U-13). Підсумки турніру

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати «Cherkasy Cup» (U-13), який завершився у спорткомплексі «Фотоприлад».

«Трилюкс» – МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» – 5:1 (4:1)
Голи:
Арсеній Богданов (9), Артем Терлецький (10, 12, 12), Ян Авраменко (14) – Іван Василенко (10)
Попередження: Дмитро Беспалов (10), Олег Кошель (22, обидва – «Трилюкс»)

КДЮСШ №12 – КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради – 3:1 (2:0)
Голи:
Артем Лисянський (8), Олександр Ткаченко (9), Борис Легостаєв (23) – Микита Рябов (17)
Попередження: Ян Наконечний (12), Георгія Басілаія (16) – Владислав Галій (21)
Нереалізований пенальті: Микита Рябов (12)

ДЮСШ «Respect» – ДЮСШ «Колос» – 4:1 (2:0)
Голи:
Антон Романюк (6), Артем Клімчук (9, 17), Оксана Шевчук (20 – автогол), Ілля Приходько (23)
Попередження: Давид Мокієць (8 – «Respect»)

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» – «Футбольна Родина» 4:1 (3:1)
Голи:
Олександр Пасічний (3, 19), Кирило Скрицький (11) – Микола Кобилка (1 – автогол), Дамір Коротченко (12)
Попередження: Олександр Пасічний (16 – «Дніпро-КДЮСШ №1»)

Підсумкове турнірне положення команд:

1. ДЮСШ «Respect» (смт. Маневичі, Волинська обл.) – 21 очко
2. МСК «Дніпро-КДЮСШ №1» (м. Черкаси) – 14 очок
3. КДЮСШ №12 (м. Харків) – 14 очок
4. «Трилюкс» (м. Одеса) – 13 очок
5. КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради (м. Авдіївка, Донецька обл.) – 9 очок
6. «Футбольна Родина» (м. Черкаси) – 7 очок
7. ДЮСШ «Колос» (Ясинуватський р-н, Донецька обл.) – 6 очок
8. МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1» (м. Черкаси) – 0 очок

За результатами турніру у кожній з команд було визначено володарів нагород у таких номінаціях.

Найкращі гравці у командах:

ДЮСШ «Respect»: Назар Кузьмич

МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»: Єгор Деркач

КДЮСШ №12 (м. Харків): Ян Наконечний

«Трилюкс» (м. Одеса): Данило Фатьянов

КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради: Микита Рябов

«Футбольна Родина»: Микола Кобилка

ДЮСШ «Колос»: Андрій Кравченко

МСК «Дніпро-2-КДЮСШ №1»: Ростислав Лаціна

Найкращий воротар:
Євген Сорокін (КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради)

Найкращий гравець захисного плану:
Артем Клімчук (ДЮСШ «Respect»)

Найкращий гравець атакувального плану:
Денис Нищун (МСК «Дніпро-КДЮСШ №1»)

Найкращий бомбардир:
Артем Терлецький («Трилюкс», 17 голів)

MVP:
Олександр Ткаченко (КДЮСШ №12)

Приз глядацьких симпатій:
Оксана Шевчук (ДЮСШ «Respect»)

Прес-служба Асоціації футзалу України
Фото: «Черкаський спорт» та Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!