«Chernomorsk Cup» (U-13). Підсумки турніру

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків сьомого ігрового дня «Chernomorsk Cup» (U-13), який завершився в Одеській області.

КДЮСШ «Барса» - ФК «Титан-Металург» - 8:2

ДЮСШ-4 - SC «179» - 1:1 (пенальті - 0:2)

ФСК «Іллічівець-Продексім» - ФК «Чорне море» - 1:5

Турнірна таблиця змагань:

1. ДЮСШ-4 (Рівне) - 15 очок
2. «Чорне море» (Одеса) - 14 очок
3. КДЮСШ «Барса» (Шостка) - 12 очок
4. ФСК «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) - 9 очок
5. SC «179» (Київ) - 7 очок
6. ФК «Титан-Металург» (Запоріжжя) - 6 очок
7. «Футзал-Дніпро» (Дніпро) - 0 очок

За результатами турніру організаторами було визначено найкращих гравець за такими номінаціями.

Найкращі гравці у своїх командах:

ДЮСШ-4: Вадим Сидорчук
«Чорне море»: Сергій Лагола
КДЮСШ «Барса»: Дмитро Мотякін
ФСК «Іллічівець-Продексім»: Владислав Райлян
SC «179» (Київ): Данило Одуд
ФК «Титан-Металург» (Запоріжжя): Андрій Прилуцький
«Футзал-Дніпро»: Сергій Владіміров

Найкращий воротар:
Олександр Калашник («Барса»)

Найкращий захисник:
Микита Михайлик («Титан-Металург»)

Найкращий нападник:
Артур Щелочінін («179»)

Найкращий бомбардир:
Вадим Сидорчук (ДЮСШ-4), 6 голів

Найкращий Гравець:
Віталій Закора («Іллічівець-Продексім»)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 34
2 ХІТ (Київ) 13 30
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
4 ІнБев (Житомир) 12 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Енергія (Львів) 13 11
7 Сокіл (Хмельницький) 13 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 15
2 Володимир (Тиврів) 6 12
3 Рятувальник (Ромни) 5 9
4 Продексім-2 (Херсон) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 6 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!