Кубок ліги (U-17). Підсумки двох ігрових днів

Пропонуємо вашій увазі результати матчів першого та другого ігрового дня Кубка ліги (U-17), який проходить у Роздільній (Одеська обл.)

День №1

ДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна-Чорноморськ) – ДЮСШ «Юність» (Житомир) – 15:2 (5:0)
Голи: Ростислав Семенченко (2, 29), Микита Попов (4, 18, 25), Віктор Ключніков (7, 21), Володимир Сташевський (12, 19, 27), Костянтин Піньковський (14), Артем Щур (26, 30), Ілля Павлов (26) – Давид Сидоренко (29, 31 – з дабл-пен.)
Попередження: Іван Дем’янчук (12 – «Юність»)

КІВС «Енергія» (Львів) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:4 (1:2)
Голи: Олег Перун (15) – Максим Юндін (3, 29), Павло Скіцко (11), Андрій Афтанас (31)
Попередження: Олег Данилович (5) – Денис Остафійчук (1), Максим Юндін (19)

День №2

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна-Чорноморськ) – 1:5 (0:3)
Голи:
Максим Юндін (17) – Костянтин Піньковський (1, 15), Артем Щур (14), Ростислав Семенченко (23, 25)  

ДЮСШ «Юність» (Житомир) – КІВС «Енергія» (Львів) – 2:6 (1:2)
Голи: Захар Сидоренко (16, 23) – Роман Грицьків (11), Олег Данилович (14), Максим Шандра (17, 18, 29), Назар Довганчук (30)
Попередження: Богдан Козак (1 – «Енергія»)
Нереалізований дабл-пенальті: Давид Сидоренко (16)

ДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна-Чорноморськ) – КІВС «Енергія» (Львів) – 3:1 (2:0)
Голи:
Костянтин Піньковський (5), Віктор Ключніков (9), Ростислав Семенченко (29)– Роман Максимець (32)
Попередження: Віктор Ключніков (14) – Олег Данилович (16), Юрій Оленяк (18)

«Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – ДЮСШ «Юність» (Житомир) – 5:3 (2:1)
Голи:
Павло Скіцко (7, 20), Андрій Бойчук (16), Дмитро Федик (24, 30) – Давид Сидоренко (5, 25, 26)
Попередження: Дмитро Романюк (27 – «Юність»)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!