У Червонограді відбудеться дитячий футзальний турнір

З 6 по 7 жовтня у Червонограді відбудеться всеукраїнський дитячий турнір з футзалу «Кубок Граф Колл Центр».

У турнірі візьмуть участь команди дітей 2004 року народження з різних куточків України, в тому числі і Донецької області. Організаторами змагань виступили червоноградська дитячо-юнацька спортивна школа №1 (керівник змагань Микола Степований) та Асоціація футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як). Усі матчі турніру відбудуться у залі палацу спорту «Шахтар» у Червонограді.

«Окрім шести команд з західної України, участь у турнірі візьмуть команди ДЮСШ з Мар’їнки та Красногорівки, що у Донецькій області. – каже Ростислав Капітанець, голова Комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ. – Керівництво нашої Асоціації з радістю долучається до організації таких турнірів, адже одним з наших головних завдань є популяризація футзалу як виду спорту та пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді. Зробимо усе можливе, щоб наша Асоціація проводила якомога більше таких турнірів».

Учасники турніру:
1. ДЮСШ – 4 (Рівне)
2. «Рочин ЧДЮСШ №1» (Червоноград-Соснівка)
3. «Вогнетривник» (Красногорівка, Донецька обл.)
4. ДЮСШ «Соколяни» (Сокальський район, Львівська обл)
5. «Енергія-Інтер» (Львів)
6. ДЮСШ (Мар’їнка, Донецька обл.)
7. «Рочин ЧДЮСШ №2» (Червоноград-Соснівка)
8. ФК «Вікторія» (Львів)

Система змагань: 2 групи по 4 команди, стикові матчі за місця

Група «А»
ДЮСШ – 4 (Рівне)
«Енергія-Інтер» (Львів)
ДЮСШ (Мар’їнка)
«Рочин ЧДЮСШ №2»

Група «Б»
«Рочин ЧДЮСШ №1»
«Вогнетривник» (Красногорівка)
ФК «Вікторія» (Львів)
ДЮСШ «Соколяни»

Розклад ігор

6 жовтня
12:00 ДЮСШ – 4 (Рівне - ДЮСШ (Мар’їнка)
12:50 «Енергія-Інтер» - «Рочин ЧДЮСШ №2»
13:40 «Рочин ЧДЮСШ №1» - ФК «Вікторія»
14:20 «Вогнетривник» - ДЮСШ «Соколяни»
15:00 ПАРАД, ВІДКРИТТЯ ТУРНІРУ
15:45 ДЮСШ – 4 (Рівне) - «Рочин ЧДЮСШ №2»
16:35 «Енергія-Інтер» - ДЮСШ (Мар’їнка)
17:25 «Рочин ЧДЮСШ №1» - ДЮСШ «Соколяни»
18:15 «Вогнетривник» - ФК «Вікторія»

7 жовтня
9:00 ДЮСШ – 4 (Рівне) - «Енергія-Інтер»  
9:50 ДЮСШ (Мар’їнка) - «Рочин ЧДЮСШ №2»
10:40 «Рочин ЧДЮСШ №1» - «Вогнетривник»  
11:30 ФК «Вікторія» - ДЮСШ «Соколяни»
12:20 Матч за 7-8 місце
13:10 Матч за 5-6 місце
14:00 Матч за 3-4 місце
14:50 ФІНАЛ
15:30 Нагородження, закриття турніру

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Львівщини

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!