У Житомирі стартує Кубок України серед дітей 2008 р. н.

З 28 листопада по 1 грудня у Житомирі відбудуться матчі Кубка України серед дітей 2008 р. н. Поєдинки відбудуться у залі ФОКу та у спорткомплексі «Динамо, який, до речі, вперше прийматиме змагання всеукраїнського рівня після ремонту. У змаганнях візьмуть участь тринадцять команд, які розділені на три групи. Згідно Регламента, кращі вісім команд з трьох груп вийдуть до чвертьфіналів «основного» плей-офф, а інші гратимуть у «малому» плей-офф. Пропонуємо Вашій увазі склад учасників та розклад матчів.

Група «А»
ДЮСШ (Червоноград)
«ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ)
«Перша Столиця» (Харків)
ДЮСШ (Червоні Окни)
«Іллічівець» (Чорноморськ)

Група «В»
«Чемпіон» (Ірпінь)
ДЮФШ «Європа» (Прилуки)
НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Олімпієць» (Житомир)

Група «С»

«Полісся» (Житомир)
МФК «Житомир» (Житомир)
ДЮСШ «Мрія-Дніпро-80» (Черкаси)
«Дунай» (Ізмаїл)

Розклад матчів групового етапу та плей-офф.

28 листопада 2016 року

Група «А». Спорткомплекс «Динамо».
15.00. ДЮСШ (Червоноград) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
15.50. «ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ) – ДЮСШ (Червоні Окни)
16.40. ДЮСШ (Червоноград) – «Перша Столиця» (Харків)
17.30. «Іллічівець» (Чорноморськ) – «ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ)
18.20. ДЮСШ (Червоні Окни) – «Перша Столиця» (Харків)

Група «В». ФОК.
13.00. «Чемпіон» (Ірпінь) – «Олімпієць» (Житомир)
14.40. ДЮФШ «Європа» (Прилуки) – НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) 

Група «С». ФОК.
13.50. «Полісся» (Житомир) – «Дунай» (Ізмаїл)
15.30. МФК «Житомир» (Житомир) – «ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси)  

29 листопада 2016 року

Група «А». Спорткомплекс «Динамо».
«Перша Столиця» (Харків) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
«ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ) – ДЮСШ (Червоноград)
«Іллічівець» (Чорноморськ) – ДЮСШ (Червоні Окни)
«Перша Столиця» (Харків) – «ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ)
ДЮСШ (Червоні Окни) – ДЮСШ (Червоноград)

Група «В». ФОК.
«Чемпіон» (Ірпінь) – НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
ДЮФШ «Європа» (Прилуки) – «Олімпієць» (Житомир)
«Чемпіон» (Ірпінь) – ДЮФШ «Європа» (Прилуки)
НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Олімпієць» (Житомир)

Група «С». ФОК.
«Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси)
МФК «Житомир» (Житомир) – «Дунай» (Ізмаїл)
«Полісся» (Житомир) – МФК «Житомир» (Житомир)
«ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси) – «Дунай» (Ізмаїл)

30 листопада 2016 року

ФОК.
Чвертьфінал.
Чвертьфінал.
Чвертьфінал.
Чвертьфінал.
Півфінал.
Півфінал.

Спорткомплекс «Динамо».
«Втішний» півфінал.
«Втішний» півфінал.
Програвший чвертьфіналу №1 – програвший чвертьфіналу №4.
Програвший чвертьфіналу №2 – програвший чвертьфіналу №3.

1 грудня 2016 року

Спорткомплекс «Динамо».
Матч за 11-12 місце.
Матч за 9-10 місце.

ФОК.
Матч за 7-8 місце.
Матч за 5-6 місце.
Матч за 3-4 місце.
ФІНАЛ.

Матчі гратимуться у форматі двох таймів по 12 хвилин «чистого» часу.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України  

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
2 Продексім (Херсон) 1 3
3 ІнБев (Житомир) 1 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 1 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!