Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 3-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки 3-го туру юнацької Екстра-ліги.

22 листопада

16:45. ДЮСШ «Волна» (Харків) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
Арбітри:
 Д. Куций, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

23 листопада

11:00. ДЮСШ «Волна» (Харків) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
Арбітри:
 А. Швець, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

18:00. «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 І. Педченко (Одеса), О. Гуляєв (Одеська обл.)
Спостерігач арбітражу: В. Клим (Одеська обл.)

24 листопада

09:30. «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 І. Педченко (Одеса), О. Гуляєв (Одеська обл.)
Спостерігач арбітражу: В. Клим (Одеська обл.)

26 листопада

16:30. «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Вінниця-Володимир» (Вінниця)
Арбітри:
 В. Дзюра, І. Гуранець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

27 листопада

12:30. «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) – «Вінниця-Володимир» (Вінниця)
Арбітри:
 В. Дзюра, І. Гуранець (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 4 12
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 4 12
3 Володимир (Тиврів) 5 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 6
5 Продексім-2 (Херсон) 5 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 4 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!