Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 4-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки 4-го туру юнацької Екстра-ліги.

30 листопада

16:30. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – КІВС «Енергія» (Львів)
Арбітри:
 Я. Вовчок, Т. Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

16:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна)  
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

16:30. «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) 
Арбітри:
 Р. Бабічев, В. Стрижак (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

18:00. «Авдіївка» (Авдіївка) – ДЮСШ «Волна» (Харків) 
Арбітри:
 Д. Куций, А. Швець (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: О. Зубарев (Слов'янськ)

1 грудня

10:00. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – КІВС «Енергія» (Львів)
Арбітри:
 Я. Вовчок, Т. Дем'янчук (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

10:00. «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) 
Арбітри:
 К. Кандибєй, І. Горбатюк (обидва – Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

10:00. «Авдіївка» (Авдіївка) – ДЮСШ «Волна» (Харків) 
Арбітри:
 Ю. Кондратьєв (Київ), О. Бондаренко (Слов'янськ)
Спостерігач арбітражу: О. Зубарев (Слов'янськ)

11:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна)  
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 8 22
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 19
3 ХІТ (Київ) 8 18
4 ІнБев (Житомир) 8 13
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 8 12
6 Енергія (Львів) 8 9
7 Сокіл (Хмельницький) 8 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Матч зірок. Голосування

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!