Юнацька Екстра-ліга: призначення арбітрів на матчі 5-го туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки 5-го туру юнацької Екстра-ліги.

6 грудня

16:45. ДЮСШ «Волна» (Харків) – КІВС «Енергія» (Львів) 
Арбітри:
 Д. Куций, С. Ващук (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

17:00. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Вінниця-Володимир» (Вінниця)
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, В. Гронський (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

18:30. «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
Арбітри:
 Ю. Кондратьєв (Київ), Є. Гордієнко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

7 грудня

09:30. «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
Арбітри:
 Є. Гордієнко (Одеса), Ю. Кондратьєв (Київ)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

10:00. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Вінниця-Володимир» (Вінниця)
Арбітри:
 О. Візінський, Б. Боднар (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

11:00. ДЮСШ «Волна» (Харків) – КІВС «Енергія» (Львів) 
Арбітри:
 Д. Куций, Ю. Воложенко-мол. (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 11 31
2 ХІТ (Київ) 12 27
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 11 25
4 ІнБев (Житомир) 11 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Сокіл (Хмельницький) 12 10
7 Енергія (Львів) 12 10
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 12 7
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 11 5
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 15
2 Рятувальник (Ромни) 5 9
3 Володимир (Тиврів) 5 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 6
5 Продексім-2 (Херсон) 5 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 5 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!