ЗОШ №10 – чемпіон Шкільної футзальної ліги України-2019

Команда з Івано-Франківська вдруге поспіль виборола статус найсильнішої за результатами сезону у Шкільній футзальній лізі України.

11-12 травня у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ відбулися поєдинки Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. Загалом у цьогорічних змаганнях взяло участь більше 2000 команд та 20 000 школярів. За підсумками групового етапу та матчів плей-офф вісім команд було розподілено на 4 пари, які боролися за місця з першого по восьме.

Матч за 7 місце

ЗОШ №35 (Краматорськ) – Чернігівський колегіум №11 (Чернігів) – 3:3 (пенальті – 2:3)
Голи: 
Пристимський (4), Гаврилей (автогол – 15), Судаков (17) – Приступа (4, 7), Гаврилей (8)

Матч за 5 місце

НВК №19 (Рівне) – СЗОШ №54 (Дніпро) – 0:0 (пенальті – 1:2)

Матч за 3 місце

Гімназія «Міленіум» №318 (Київ) – ЗОШ №4 (Первомайськ) – 2:4
Голи: Гресько (22), Дячок (30) – Кучеренко (8, 24, 30), Рибак (15)
Попередження: Гресько (17)

Фінал

НВК №14 (Кам’янець-Подільський) – ЗОШ №10 (Івано-Франківськ) – 1:4
Голи: Боднарчук (10) – Шестак (1), Романюк (2, 8), Бугай (6, 8)
Попередження: Федоров (3), Колосюк (28)
Вилучення: Федоров (7)

Церемонію нагородження проводили перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко та віце-президент Асоціації футзалу України Вадим Каганов. Окрім призерів змагань персональні нагороди також отримали:

Найкращий воротар:
Владислав Соботюк (НВК №19, плей-офф за 5-8 місця)
Сергій Колосюк (НВК №14, плей-офф за 1-4 місця)

Найкращий захисник:
Ян Скотаренко (ЗОШ №35, плей-офф за 5-8 місця)
Данило Дячок (Гімназія «Міленіум», плей-офф за 1-4 місця)

Найкращий нападник:
Святослав Шевчук (НВК №19, плей-офф за 5-8 місця)
Олексій Кучеренко (ЗОШ №4, плей-офф за 1-4 місця)

Найкращий бомбардир:
Тимофій Приступа (Чернігівський колегіум №11, плей-офф за 5-8 місця)
Мирослав Романюк (ЗОШ №10, плей-офф за 1-4 місця)

Найкращий гравець:
Вадим Підюменко (СЗОШ №54, плей-офф за 5-8 місця)
Тимофій Бугай (ЗОШ №10, плей-офф за 1-4 місця)

Зірка турніру:
Анна Авраменко (СЗОШ №54)

Наймолодший гравець:
Тарас Солощук (НВК №19)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Володимир (Тиврів) 3 6
3 Рятувальник (Ромни) 1 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!