Чемпіонат України серед дівочих команд 2007-2008 р.н. 6 груп виходять на старт

З 16 по 29 листопада відбудуться поєдинки чемпіонату України серед дівочих команд 2007-2008 р.н.

Пропонуємо вашій увазі перелік груп та дати проведення матчів у кожній з них.

Група А

28-29.11. м. Гребінка (Полтавська обл.)

ДЮСШ «Надія» (Гребінка)
«Лідер» (Кобеляки)
ДЮСШ №1 (Черкаси)
ДЮСШ №1(2) (Черкаси)

Група В

16-17.11 м. Шпола (Черкаська обл.)

ДЮСШ «Жайвір (Шполянська ОТГ)
«Пантери» (Умань)
«Сугатинка» (Могилів-Подільський р-н)
«Вікторія» (Катеринопіль)
«Скотарево» (Шполянська ОТГ)

Група С

23-24.11 м. Харків

«Kharkiv-Valkyrie» (Харків)
«Tesla» (Харків)
«Kharkiv-Valkyrie-2» (Балаклія)
«Атлет» (Борова)

Група D

29-30.11 м. Маневичі (Волинська обл.)

ДЮСШ м. Маневичі
ДЮСШ «Буг» (Сокаль)
«Ладомир» (Володимир-Волинський)
ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
ДЮСШ м. Червоноград

Група Е

21-22.11 м. Коростень (Житомирська обл.)

ДЮСШ м. Коростень
Крупецький ліцей (Славутський р-н)
ДЮСШ м. Бердичів
ДЮСШ «Колос» (Житомир)
Академія «AG» (Ірпінь)

Група Е

23-24.11 м. Конотоп (Сумська обл.)

ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
ДЮСШ «Юність» (Чернігів)
ДЮСШ Линовицької ОТГ (Прилуцький р-н)
КДЮСШ «Олімп» (Славутич)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 34
2 ХІТ (Київ) 13 30
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
4 ІнБев (Житомир) 12 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 17
6 Енергія (Львів) 13 11
7 Сокіл (Хмельницький) 13 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 13 7
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 15
2 Володимир (Тиврів) 6 12
3 Рятувальник (Ромни) 5 9
4 Продексім-2 (Херсон) 6 9
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 6 6
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!