Завершилися змагання у фінальній частині чемпіонату України серед дівчат 2004-2005 р.н.

Пропонуємо вашій увазі результати матчів фінальної частини чемпіонату України серед дівчат 2004-2005 р.н.   

Вища ліга

Матчі фінальної частини турніру відбулися у Гребінці (Полтавська область). 8 команд розподілили між собою місця таким чином:

Матч за 7-ме місце
«Лідер» (Кобеляки) – ДЮСШ №25 –«Легіон XXI» (Київ) – 5:0

Матч за 5-те місце
ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – ДЮСШ м. Арциз – 1:1 (пен. – 2:1)

Матч за 3-тє місце
Збірна Харківської області – ДЮСШ «Багіра» (Лиман) – 6:1

Фінал
«Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – «Ладомир-2» (Володимир-Волинський) – 3:4

Друга ліга

Матчі фінальної частини турніру відбулися у Гребінці (Полтавська область). 8 команд розподілили між собою місця таким чином:

Матч за 7-ме місце
«Фортуна» (Шевченкове) – ДЮСШ (Прилуцький район) – 3:1

Матч за 5-те місце
ДЮСШ №1 (Львів) – ДЮСШ м. Коростень – 1:2

Матч за 3-тє місце
«Атлет» (Борова) – «Кобра» (Білокуракине) – 3:1

Фінал
КДЮСШ «Олімп» (Славутич) – ДЮСШ м. Ірпінь – 11:4

Перша ліга:

Матчі фінальної частини турніру відбулися у Городенці (Івано-Франківська область). 4 команди, які брали участь у змаганнях за підсумками групового етапу завершили їх таким чином:

                          Команди  

1

2

3

4

м’ячі

очки

місце

1

ЖФК «Колос» (Городенка)

 

 1:0

   3:0

  1-1

5/1

 7

   1

2

ФК «Чемпіон» (Тернопіль)

0:1

 

   1:0 

   1:1

2/1

 4

   3

3

ДЮСШ-1 (Хмельницький)  

0:3

 0:1

 

   0:1

 0/5

 0

   4

4

«Колос–Соколята»  (Косівський р-н)

1:1

 1:1

   1:0

 

 3/2

 5

   2

ре

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 7 19
2 ХІТ (Київ) 7 18
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 16
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 12
5 ІнБев (Житомир) 7 10
6 Сокіл (Хмельницький) 7 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 7 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 2 6
3 Володимир (Тиврів) 3 6
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 3 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!