ДЮСШ «Надія» – переможець Вищої ліги чемпіонату України (WU-17)

Вчора у Гребінці завершилися матчі Вищої ліги чемпіонату України серед дівчат 2003-04 р.н. Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати турніру.

3 березня

Група А

«Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – «Спартак-Оріон» (Миколаїв) – 1:3
«Kharkiv City» (Харків) – «Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – 2:3

Група В

ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – ДЮСШ м. Городенка – 5:1
«Сугатинка» (Могилів-Подільський р-н) – ДЮСШ м. Гоща – 1:3

4 березня

Група А
«Kharkiv City» (Харків) – «Спартак-Оріон» (Миколаїв) – 0:2
«Спартак-Оріон» (Миколаїв) – «Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – 2:8
«Kharkiv City» (Харків) – «Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – 4:5
«Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – «Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – 7:1

Група В

ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – «Сугатинка» (Могилів-Подільський р-н) – 5:2
ДЮСШ м. Гоща – ДЮСШ м. Городенка – 3:1
ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – ДЮСШ м. Гоща – 2:0
«Сугатинка» (Могилів-Подільський р-н) – ДЮСШ м. Городенка – 2:0

5 березня

Плей-офф за місця

Матч за 7-ме місце
«Kharkiv City» (Харків) – «Сугатинка» (Могилів-Подільський р-н) – 3:2

Матч за 5-те місце
«Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – ДЮСШ м. Городенка – 5:0

Матч за 3-тє місце
«Спартак-Оріон» (Миколаїв) – ДЮСШ м. Гоща – 2:3

Фінал
«Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – 3:6

За підсумками змагань відбулося нагородження команд, в якому взяв участь головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов, а також розподіл індивідуальних нагород за такими номінаціями.

Найкращий воротар:
Євгенія Карбань (ДЮСШ «Надія»)

Найкращий бомбардир:
Валерія Кухаренко («Ладомир-1»)

Найкращий захисник:
Яна Котик (ДЮСШ м. Гоща)

Найкращий гравець:
Анна Каверзіна (ДЮСШ «Надія»)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 5 15
2 Енергія (Львів) 5 13
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 5 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!