Завершено відбірковий етап чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2003-2004 р.н.

Пропонуємо вашій увазі підсумкові таблиці груп відбіркового етапу чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2003-2004 р.н та перелік команд, які кваліфікувалися до вищої ліги.

Група №1. м. Володимир-Волинський

1 «Ладомир» (Володимир-Волинський) – 9 очок
2 ДЮСШ м. Гоща – 6 очок
3 «Ладомир-2» (Володимир-Волинський) – 3 очки
4 ДЮСШ м. Коростень – 0 очок

Група №2. м. Гребінка

1 ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – 9 очок
2 ДЮСШ «Спартак-Оріон» (Миколаїв) – 6 очок
3 «Дніпро» (Черкаси) – 3 очки
4 ДЮСШ Прилуцького району (Линовицька ОТГ) – 0 очок

Група №3. м. Городенка

1 ЖФК «Колос» (Городенка) – 12 очок
2 ДЮСШ №3-1 (Івано-Франківськ) – 10 очок (24-4)
3 ДЮСШ «Соколята» (Яблунів) – 10 очок (5-4)
4 ДЮСШ №1 (Хмельницький) – 9 очок
5 ДЮСШ №3-2 (Івано-Франківськ) – 3 очки
6 «Надвірняночка-Богородчаночка» (Надвірна) – 0 очок

Група №4. м. Лиман

1 «Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – 7 очок
2 ДЮСШ м. Первомайськ – 6 очок
3 «Кобра» (Білокуракине) – 3 очки
4 «Атлет» (Борова) – 1 очко

Група №5. м. Житомир

1 «Сугатинка» (Могилів-Подільський район) – 7 очок (12-6)
2 «Kharkiv-КДЮСШ №8» (Харків) – 7 очок (9-4)
3 Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей – 3 очки
4 ДЮСШ №1 (Львів) – 0 очок

Таким чином, учасниками Вищої ліги стануть такі команди:

«Ладомир»
ДЮСШ м. Гоща
ДЮСШ «Надія»
ДЮСШ «Спартак-Оріон»
ЖФК «Колос»
«Багіра-ДЮСШ»
«Сугатинка»
«
Kharkiv-КДЮСШ №8»

Інші колективи візьмуть участь у Першій лізі.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!