У Черкасах відбудеться фінал чемпіонату України серед дівочих команд 2003-2004 років

Вісім команд продовжують боротьбу за головний трофей турніру і у рамках фінальної частини змагань виборюватимуть титул найсильнішої у Черкасах з 5 по 7 березня. Місцем проведення стане СК «Будівельник» (пр. Хіміків, 50/1). Вирішальна стадія проходитиме у два етапи: груповий, за підсумками якого перші місця розіграють чемпіонське звання, а другі місця поборяться за бронзові нагороди.

У нинішньому ігровому сезоні середня вікова група була представлена найбільшою кількістю команд- учасниць. У першому відбірковому етапі стартували 34 команди з 16 областей України. Їх було розбито на 7 підгруп за територіальним принципом.

За результатами поєдинків у підгрупах, було виявлено 16 кращих команд, які розіграли півфінал (4 групи по 4 команди). По два найкращих представники з цих чотирьох груп потрапили до фіналу Вищої ліги, а інші позмагаються у фіналі Першої ліги.

Пропонуємо вам ознайомитися з календарем змагань:

Група А 
ДЮСШ ім. Маміашвілі (м. Конотоп)                                                                                 
«Жайвір-Сугатинка» (м. Шпола -м.Могилів-Подільський - м.Тальне)                               
WFC «Kharkiv-КДЮСШ-8» (м. Харків)                                                                             
ФК «Ладомир» (м.Володимир-Волинський)                                                                         

Група Б 
«Енергія"-КДЮСШ№1»  (м. Черкаси)                                                                                 
ДЮСШ «Надія» (м. Гребінка)                                                                                   
ДЮСШ «Багіра-IMS-2» (м. Лиман)                                                                         
ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ                                                                        

5 березня
13.10
 «Жайвір-Сугатинка» – ДЮСШ ім.Маміашвілі 
14.10  «Енергія-КДЮСШ№1» – ДЮСШ №3  
15.40  WFC «Kharkiv-КДЮСШ-8» – ФК «Ладомир» 
16.40  ДЮСШ «Надія» – ДЮСШ «Багіра»

6 березня
9.00
«Ладомир» – «Жайвір-Сугатинка» 
9.50 ДЮСШ «Багіра-IMS-2» – ДЮСШ №3 
10.40 ДЮСШ «Надія» – «Енергія-КДЮСШ№1» 
11.40 «Жайвір-Сугатинка» – WFC «Kharkiv ДЮСШ-8» 
12.40 «Ладомир» – ДЮСШ ім.Маміашвілі 
13.40 ДЮСШ «Надія» – ДЮСШ №3 
14.40 ДЮСШ «Багіра-IMS-2» – Енергія-КДЮСШ№1 
15.40 WFC «Kharkiv-КДЮСШ-8» – ДЮСШ ім.Маміашвілі

7 березня
10.30
Матч за 3 місце 
11.30 Фінал

За матеріалами сайту «Черкаський спорт»

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 2 6
2 Food Centre-СумДУ (Суми) 2 6
3 Шевченків край (Звенигородський р-н) 2 6
4 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 2 6
5 Авангард (Краматорськ) 2 1
6 Рятувальник (Ромни) 2 1
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1 0
8 Дніпро (Черкаси) 1 0
9 Атлетік (Бровари) 2 0
10 Кобра (Харків) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!