Друга ліга: оприлюднено кількість груп та склад учасників

Пропонуємо вашій увазі список груп та перелік команд-учасниць Другої ліги сезону 2019/2020.

Група 1

«Медея» (Ужгород)
«Худльово» (Ужгород)
«Юніпов» (Ужгород)
«Вопак» (Ужгород)
«Уж» (Ужгород)
«Беркут» (Мукачево)
«Ужнет» (Ужгород)
«Патріот» (Ужгород)

У групі 1 зіграно 3 тури. Таблицю можна переглянути за посиланням.

Група 2

«Галицька здоба» (Львів)
«Любарт» (Луцьк)
«Рівнестандарт» (Рівне)
«Городенка» (Городенка)

Перший тур стартує завтра матчем у Львові. «Галицька здоба» зіграє проти «Городенки». Початок о 19:30.

Група 3

«Снятин» (Снятин)
«Дунаївці» (Дунаївці)
«Вінниця» (Вінниця)
«Дністер» (Новодністровськ)
«Лідер» (Чернівці)

Перший тур стартує завтра матчем у Вінниці, де однойменна команда о 14:30 приме «Снятин». 8 грудня о 13:00 у рамках дербі чернівецької області «Дністер» зіграє з «Лідером».

Група 4

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми)
ДЮСШ «Переможець» (Київ)
«Юрінновація» (Київ)
«Геологія» (Кременчук)

Перший тур розпочнеться завтра матчем у Кременчуку. Геологія о 18:00 зіграє проти столичної ДЮСШ «Переможець». У суботу ігрова програма продовжиться поєдинком «Сумихімпром-СДПУ» – «Юрінновація». Старт зустрічі о 12:00.

 Група 5

«Альянс» (Миколаїв)
«Арсенал» (Очаків)
«Anserglob» (Херсон)
«СВ» (Херсон)

Матчі першого туру відбудуться 17-го грудня.

Група 6

«Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2» (Суми)
«Lex-VSK» (Cуми)
«Технологія» (Суми)
«Тріумф-Sigma» (Суми)

Матчі групи відбудуться найближчим часом.

Група 7

«Human» (Дніпро)
«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)
«Прайд» (Токмак)

Матч першого туру відбудеться 12-го грудня.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
4 Рятувальник (Ромни) 9 13
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 9 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!