Друга ліга: призначення арбітрів на перші матчі 1/8 фіналу (ОНОВЛЕНО)

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на перші матчі 1/8 фіналу чемпіонату серед команд Другої ліги з футзалу сезону 2017/2018 р. р.

7 березня

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса)
Арбітри:
 Д. Куций, С. Ващук (обидва - Харків)
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми) 

«Вінниця» (Вінниця) – «Технологія» (Суми)
Арбітри:
 О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва - Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця) 

8 березня

«Anserglob» (Херсон) – «Рятувальник» (Ромни)
Арбітри:
 О. Максименко, С. Ключник (обидва - Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв)

9 березня

«Оранж» (Дніпро) – «ІВТ» (Сєвєродонецьк)
Арбітри:
 Я. Опришко (Кременчук), М. Нечипуренко (Кривий Ріг)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

«Food Centre» (Суми) – «Академія футболу ФК «Кобра» (Харків)
Арбітри:
 Д. Чумак (Харків), О. Єлшанський (Суми)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

10 березня

«Локомотив» (Конотоп) – «Енергетик» (Вінниця)
Арбітри:
 О. Білащенко (Чернігів), Д. Дудка (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

11 березня

«Щит» (Сєвєродонецьк) – «ХГПА» (Харків)
Арбітри:
 О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва - Суми)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганськ) 

Іконка PDFpryznachennya_druga_liga_1_8_finalu_match_no1.pdf

Призначення на перший матч-відповідь:

11 березня

«Академія футболу ФК «Кобра» (Харків) – «Food Centre» (Суми)
Арбітри:
 А. Фісенко (Суми), А. Швець (Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Матч зірок. Голосування

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!