Друга ліга: визначено 7 з 8 чвертьфіналістів

У другій лізі відбулися 15 з 16 матчів 1/8 фіналу. Пропонуємо вашій увазі їхні результати.

«Вінниця» – «Anserglob» (Херсон) – 7:8
«Anserglob» (Херсон) – «Вінниця» – 5:0

«УТЕІ» (Ужгород) – «Володимир» (Тиврів) – 3:14
«Володимир» (Тиврів) – «УТЕІ» (Ужгород) – 5:0

«Ужнет» (Ужгород) – «Дунаївці-CRISPUS» (Дунаївці) – 3:3
«Дунаївці-CRISPUS» (Дунаївці) – «Ужнет» (Ужгород) – 7:3

«Медея» (Ужгород) – «Галицька Здоба» (Львів) – 4:10
«Галицька Здоба» (Львів) – «Медея» (Ужгород) – 5:0

«Щит» (Сєвєродонецьк) – «Lex-VSK-СумБуд» (Суми) – 8:6
«Lex-VSK-СумБуд» (Суми) – «Щит» (Сєвєродонецьк) – 5:1

«Symbol» (Харків) – «ІВТ» (Сєвєродонецьк) – 11:2
«ІВТ» (Сєвєродонецьк) – «Symbol» (Харків) – 2:6

«Продексім-2» (Херсон) – «Human» (Дніпро)  4:5
«Human» (Дніпро) – «Продексім-2» (Херсон) 1:1

«Геологія» (Кременчук) – «Wezom» (Херсон) – 2:0
«Wezom» (Херсон) – «Геологія» (Кременчук) – 1:2

Зазначимо, що заключна зустріч 1/8 фіналу між «Wezom» та «Геологією» відбудеться 19 березня у Херсоні.

Пари команд, які зіграють між собою на стадії 1/4 фіналу виглядають таким чином:

«Геологія» (Кременчук)/«Wezom» (Херсон) – «Володимир» (Тиврів)
«Галицька Здоба» (Львів) – «Lex-VSK-СумБуд» (Суми)
«Human» (Дніпро)  «Anserglob» (Херсон)
«Дунаївці-CRISPUS» (Дунаївці) – «Symbol» (Харків)

Базовими датами для перших поєдинків та матчів-відповідей цієї стадії є 18-24 і 25-31 березня.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!