«Гепард» – чемпіон України серед команд Другої ліги

Сьогодні у Києві відбулися «медальні» поєдинки чемпіонату України серед команд Другої ліги 2020/2021. За їхніми підсумками золоті медалі здобула команда Віталія Одегова.

Матч за 3-тє місце. «Любарт» (Луцьк) – «Сервіт» (Київ) – 3:2 (1:1)
Голи: Владислав Козачок (14), Євген Заїченко (32), Сергій Степанюк (34) – Євгеній Савчук (12), Ігор Бич (40)
Попередження: Євген Заїченко (10), Сергій Степанюк (36) – Сергій Романовський (26)
Нереалізовані дабл-пенальті: Євген Заїченко (32), Богдан Мізюк (36)

«Любарт»: Денис Лавренчук – Євген Заїченко, Сергій Вишневський, Дмитро Романюк, Богдан Мізюк – Владислав Сизик, Сергій Степанюк, Володимир Баденчук, Владислав Козачок –Андрій Чуднов, Олег Фенюк, Антон Дригульський, Андрій Янчук

«Сервіт»: Віталій Денюжкін – Сергій Романовський, Олександр Семенов, Іван Глуцький, Олександр Вершинін – Олександр Таразевич, Ігор Бич, Костянтин Демиденко, Євген Савчук, Максим Постолатьєв, Павло Коротенко, Вадим Атаманенко, Андрій Петров

Фінал. «Яско» (Вінниця) – «Гепард» (Харків) – 3:5 (1:3)
Голи: Максим Фурман (8), Андрій Заводян (22 – автогол) Олексій Максименко (30), Фелікс Міранда (31) – Андрій Дуплій (12), Юрій Петренко (14), Олександр Поживотько (18, 39)
Попередження: Андрій Заводян (37), Владислав Степанюк (39) – Олександр Поживотько (20), Юрій Петренко (33)
Нереалізований дабл-пенальті: Владислав Степанюк (40)

«Яско»: Владислав Степанюк – Фелікс Міранда, Максим Фурман Вадим Чернега, Андрій Заводян – Віктор Жук, Юрій Онищук, Артур Слівінський, Олександр Бондар, Олексій Максименко, Артем Барібан

«Гепард»: Максим Хрипунов – Юрій Петренко, Володимир Лоншаков, Максим Логінов, Олексій Волобуєв – Олександр Іванов, Іван Литвинов, Олександр Поживотько, Сергій Якунін, Артем Піддубний, Андрій Дуплій, Михайло Мазун

Номінації

Найкращий молодий гравець:

Богдан Мізюк («Любарт»)

Найкращий гравець:

Владислав Васалатій («Яско»)

Найкращий воротар:

Максим Хрипунов («Гепард»)

Найкращий бомбардир:

Євген Заїченко («Любарт», 9 голів)

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 17
2 ХІТ (Київ) 6 14
3 Продексім (Херсон) 6 13
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
8 АФФК Суми (Суми) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 6 2
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!