Сергій Лоза: «Матчі з «Оранжем» будуть дуже цікавими»

У п’ятницю, 10 березня, сєвєродонецький «ІВТ» зіграє перший матч 1/8 фіналу Другої ліги чемпіонату України у Дніпрі проти місцевого «Оранжу». Про те, як сприйняли результати жеребкування прес-службі Асоціації футзалу Луганської області розповів капітан «ІВТ» Сергій Лоза.

- В цілому жеребкуванням команда задоволена, більшою мірою виходячи з того, що в результаті сліпого жеребу можна було поїхати не в Дніпро, а набагато далі. Тому в цьому плані всі задоволені без винятку. Дніпро нам вже трохи знайомий, знайомий цей зал де суперник в основному і приймає свої домашні ігри. Стосовно рівня команд, на мою думку, говорити немає сенсу. Це 1/8 Чемпіонату України і легких шляхів тут бути не може.

- Що ви знаєте про суперника?
- До результату жеребкування, про суперника мало що було відомо. Одразу після жеребкування знайшли відеозаписи матчів дніпровської команди, побачили загальні риси суперника. Це досить збалансована команда з хорошим контролем м’яча, з габаритними атакуючими гравцями, є  індивідуально сильні футзалісти, але й також, як будь-яка інша команда, зі своїми проблемами в захисті. Тому я думаю 1/8 фіналу цієї пари буде дуже цікавою.

- Які завдання стоять у команди в чемпіонаті України?
- Для нас, окрім Всеукраїнського фіналу 2017 року, це перший крок у Чемпіонаті України. Завдання, безумовно, ставляться максимальні – дійти якомога далі, набратися досвіду в командному та індивідуальному плані. Повторюся, легких прогулянок тут не в якому разі не буде. Готуємося, і з нетерпінням чекаємо на першу гру 1/8 фіналу.

- Коли команда вирушає до Дніпра?
- Виїжджаємо 8 березня, за день до матчу. Сам же поєдинок заплановано на 11:00, 9 березня.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Луганської області

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0 0
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 0 0
3 Атлетик (Бровари) 0 0
4 Дніпро (Черкаси) 0 0
5 Food-Cente-СумДУ (Суми) 0 0
6 Кобра (Харків) 0 0
7 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 0 0
8 Шевченків край (Черкаська обл.) 0 0
9 Авангард (Краматорськ) 0 0
10 Рятувальник (Ромни) 0 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!