Відбулося жеребкування 1/4 фіналу Другої ліги

Сьогодні після завершення останнього поєдинку 1/8 фіналу серед команд Другої ліги «ІВТ» «Оранж» у Палаці спорту «ЗАБ» (м. Запоріжжя) відбулася церемонія жеребкування чвертьфінальної стадії.

До вашої уваги результати зустрічей 1/8 фіналу:

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса) 4:6 (2:1; 5:2)

«Локомотив» (Конотоп) – «Енергетик» (Вінниця) – 8:13 (5:5; 3:8)

«Щит» (Сєвєродонецьк) – «ХГПА» (Харків) – 15:3 (10:3; 5:0)

«Вінниця» (Вінниця) – «Технологія» (Суми) – 15:15 (8:11; 7:4)

«Ancerglob» (Херсон) – «Рятувальник» (Ромни) – 1:14 (1:9; 0:5)

«Дунаївці-Crispus» (Дунаївці) – «Шевченків край» (Черкаська обл.) – 11:15 (8:3; 3:12)

«Food Сentre» (Суми) – «Академія футболу ФК «Кобра» (Харків) – 10:6 (7:4; 3:2)

«Оранж» (Дніпро) – «ІВТ» (Сєвєродонецьк) – 4:11 (0:3; 4:8)

Тож, після визначення усіх учасників 1/4 фіналу шляхом сліпого жеребкування було сформовано такі пари:

«Шевченків край» (Черкаська обл.) – «Щит» (Сєвєродонецьк)

«Рятувальник» (Ромни) – «Технологія» (Суми)

«Енергетик» (Вінниця) – «Епіцентр К Таїрова» (Одеса)

«Food Сentre» (Суми) – «ІВТ» (Сєвєродонецьк)

Стартові поєдинки пройдуть на майданчиках команд, які зазначені у парах першими.

Перші матчі 1/4 фіналу повинні відбутися за домовленістю команд у термін з 19 по 25 березня.

Матчі-відповіді заплановані на період з 26 березня по 1 квітня.

Додатково повідомляємо, що жеребкування стадії 1/2 фіналу відбудеться не пізніше 1 квітня, але не раніше останнього зіграного матчу-відповіді попередньої стадії.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!