Ігор Колихаєв: «Команда «Продексім» готувалася до цього титулу» + ВІДЕО

Президент ФК «Продексім» Ігор Колихаєв дав інтерв'ю телеканалу «Скіфія» в програмі «Херсонщина спортивна».

- Ігоре Вікторовичу, можна сказати, що «Продексім» в цьому сезоні несподівано виграв чемпіонат?
- Момент несподіванки завжди присутній, особливо в такому виді спорту, як футбол і футзал, де все вирішується в лічені секунди. На сьогоднішній день нічого несподіваного немає. Команда готувалася до цього титулу і сталася, напевно, невелика подія у футзалі України. Ми змогли сформувати за два роки команду, яка в дебютний сезон посіла третє місце, а на другий рік - перше. Самовіддача, плюс сила волі, характер ... Думаю, що саме завдяки характеру команда і дійшла до титулу чемпіона. Величезне спасибі Ігореві Москвичову, котрий зміг сформувати команду з хлопців, які вірили в цю перемогу і йшли до кінця. Тому що без віри в цьому житті нічого неможливо.

- Можна сказати, що десь допоміг і фарт?
- Удача, звичайно, це номер один в будь-якому виді спорту, в тому числі і футзалі. Без удачі, напевно, нічого неможливо. Дійсно, в останніх матчах удача була з командою десь 50 на 50.

- Чи очікуються в команді кадрові зміни?
- Ми розглядаємо оновлення складу команди. Хочемо взяти більш агресивних гравців, щоб сформувати свою модель футзалу, яка буде притаманна тільки ФК «Продексім». На сьогоднішній день розглядаємо чотирьох легіонерів, які повинні засвітити певну зірочку в футзалі.

- Ви задоволені грою херсонських футболістів?
- Херсонських футболістів у нас лише двоє, один з яких капітан Дмитро Бербенцев, який веде команду і справляється зі своєю поставленим завданням. Я ними задоволений.

- Разом з чемпіонством «Продексім» отримав право брати участь і в єврокубках. Але у нас немає де грати.
- Так, у нас немає Палацу спорту, і це великий мінус. Думаю, що зустріч з губернатором, який дав обіцянку допомогти, розв'яже дане питання. Якщо навіть цього не станеться, то команда буде грати на виїзді все матчеві зустрічі. Ми плануємо побудувати в місті Херсоні спортивний комплекс. Про це я вже заявляв. Зараз дооформлюються певні документи і, думаю, що після отримання всіх необхідних дозволів протягом двох років буде побудований спортивний комплекс, який дозволить приймати всі європейські кубки, будь-які міжнародні змагання, в тому числі і плавальні дисципліни на короткій воді.

- Це буде муніципальний спорткомплекс?                        
- Спорткомплекс буде будуватися за рахунок приватного фінансування. Якщо в області і в місті будуть бажаючі взяти участь коштами, які підуть на будівництво, то ми раді будь-яким інвестиціям. Нам зірок не потрібно, ми лише хочемо, щоб розвивався якісний вид спорту, і діти, які живуть в місті і області, мали право ставати чемпіонами і захищати честь Херсона.

- Ви ще не думали над завданнями в єврокубку?
- Завдання, як завжди, максимальні. Але головне для нас - подивитися, наскільки команда впорається зі змаганнями такого рівня, чи вистачить у нас виконавчої майстерності.

- Чи не замислювалися піти і у великий футбол?
- Великий футбол - це велике видовище. Я завжди говорив і говорити буду: спочатку потрібно навчитися щі ложкою сьорбати, а потім вже до бутербродів переходити. Давайте спочатку наведемо лад у футзалі!

За матеріалами офіційного сайту ФК «Продексім» (Херсон) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!