29 вересня – Всесвітній день серця

29 вересня відзначається Всесвітній день серця. Цей день щорічно організовується Всесвітньою Федерацією серця за підтримки УЄФА – офіційного партнера з охорони здоров’я.

Всесвітній день серця спрямований на підвищення всесвітньої поінформованості, ознайомлення людей з серцево-судинними хворобами, з перевагами активного та здорового способу життя. Працюючи всі разом у одній європейській футбольній родині, ми можемо зробити свій внесок для зниження смертності через серцево-судинні захворювання.

Серцево-судинні захворювання, у тому числі порок серця та інсульт, є вбивцями номер один у світі. Щороку вони несуть відповідальність за 17,3 мільйона смертей, а до 2030 року очікується, що ця цифра виросте до 23 мильйонів. Проте, більшості передчасних смертей, викликаних цими хворобами, можна запобігти шляхом усунення таких факторів ризику, як вживання тютюну, відсутність фізичної активності, нездорове харчування, тобто факторів, тісно пов’язаних з навколишнім середовищем людини.

Асоціація футзалу України, разом з Федерацією футболу України, підтримує ініціативу Всесвітньої Федерації серця та УЄФА та долучається до цієї соціальної акції. Окрім того, до неї долучились і деякі клуби Екстра-ліги.

Херсонський «Продексім» показав свою небайдужість до проблем з серцево-судинними захворюваннями, зробивши командну світлину з червоними сердечками.

Чемпіон України, львівська «Енергія», долучилася до акції, вишуковавшись на паркеті спорткомплексу «Галичина» у формі серця.

Дебютант Ектра-ліги, столичний «ХІТ», теж приєднався до акції.

Свою підтримку Всесвітньому дню серця висловив і аппарат Асоціації футзалу України.

Ось так українська футзальна спільнота підтримала Всесвітній день серця. Сподіваємось, що наші дії допоможуть звернути увагу на актуальну проблему серцево-судинних захворювань, і це допоможе суттєво знизити відсоток смертності людства від них.

Артем Терентьєв, пресс-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Матч зірок. Голосування

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!