Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі другого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки другого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

29 серпня

«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів) 
12:00. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 Є. Гордієнко (Одеса), А. Ноєв (Запоріжжя), О. Фесенко (Харків) 
Хронометрист: В. Шевер (Київ) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)
Делегат: В. Гримайло (Київ)

«ІнБев» (Житомир) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
12:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 Л. Жиронкін (Київ), В. Дзюра (Рівне), О. Макаренко (Радомишль) 
Хронометрист: А. Загоруйко (Житомир) 
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ) 
Делегат: В. Таран (Житомир) 

30 серпня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
12:00. м. Івано-Франківськ, КФВ
Арбітри:
 С. Подворний (Хмельницький), Олег Дуцяк (Дрогобич), Я. Вовчок (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево) 
Делегат: Д. Руденко (Вінниця) 

«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький)
13:00. м. Херсон, ХВУФК
Арбітри:
 С. Ключник (Миколаїв), О. Сидорук (Вінниця), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ) 
Делегат: О. Левченко (Херсон)

АФФК «Суми» (Суми) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
13:00. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
 Р. Лутій (Київ), Д. Дудка (Київська обл.), Д. Каркаєв (Київ)
Хронометрист: О. Єлшанський (Суми)​
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ) 
Делегат: Є. Петраков (Суми)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Енергія (Львів) 6 16
2 Продексім (Херсон) 5 15
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 5 10
4 ХІТ (Київ) 5 9
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 5 4
7 АФФК Суми (Суми) 5 4
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5 4
9 Сокіл (Хмельницький) 6 4
10 Кардинал-Рівне (Рівне) 5 1
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!