Favbet Екстра-ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі дванадцятого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки дванадцятого туру Favbet Екстра-ліги 2020/2021.

20 листопада

«ХІТ» (Київ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка)
11:30. м. Київ, СК ЦСК ЗСУ
Арбітри:
 Є. Диннік, А. Швець (обидва – Харків), М. Кравченко (Київ) 
Хронометрист: В. Шевер (Київ)  
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне) 
Делегат: В. Карабанов (Чернігів) 

АФФК «Суми» (Суми) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
13:00. м. Суми, легкоатлетичний манеж СумДУ
Арбітри:
Л. Жиронкін (Київ), О. Гопка (Черкаси), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)​
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків) 
Делегат: Є. Петраков (Суми) 

«Продексім» (Херсон) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
13:30. м. Херсон, ХФСК
Арбітри:
Ю. Кондратьєв (Житомир), Д. Дудка (Обухів), В. Вдовиченко (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ) 

21 листопада

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький)
12:00. м. Івано-Франківськ, КФВ
Арбітри:
 Р. Лутій (Київ), В. Дзюра (Рівне), Я. Вовчок (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич) 
Делегат: Б. Мельник (Львів) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Університет Драгоманова (Київ) 1 3
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1 3
3 IMS-НУХТ (Київ) 1 0
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1 0
Команда І О
1 Хорватія 2 6
2 УКРАЇНА 1 3
3 Данія 1 0
4 Албанія 2 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!